favicon

Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Meyveli yoğurt markasının reklam filminde oynayacak yetenekli bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza gelen online başvurular arasından ön eleme yapılacaktır. O yüzden başvurularınızın fotoğraflı olması çok önemlidir. Ön elemeyi geçen oyuncu adayları ile iletişime geçilerek detaylı bilgiler paylaşılıyor olacaktır. Başvurunuzu Meyveli yoğurt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir.


Meyveli yoğurt reklamı için hazırlıklar sürer iken reklam filminde oynayacak oyuncu adayı arayışımız devam etmektedir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için oyunculuk başvurusu yapacak bayan adaylarda yaş aralığının 20 ile 28 yaş olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylarda reklam çekimi deneyimi aranmamaktadır. Projemiz için yeni yüzlere ihtiyaç duymaktayız. İlgilenen tüm adayların başvuruları Meyveli yoğurt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından değerlendirilecektir. Başvurunuza en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.


Meyveli Yoğurt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Çorap
Çorap Markası Reklam Filmi

Ünlü bir çorap markasının yeni reklam filmi için oyuncu adayları aranıyor.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.