Meyveli Yoğurt Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Meyveli yoğurt markasının reklam filminde oynayacak yetenekli bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza gelen online başvurular arasından ön eleme yapılacaktır. O yüzden başvurularınızın fotoğraflı olması çok önemlidir. Ön elemeyi geçen oyuncu adayları ile iletişime geçilerek detaylı bilgiler paylaşılıyor olacaktır. Başvurunuzu Meyveli yoğurt reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından yapabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir.


Meyveli yoğurt reklamı için hazırlıklar sürer iken reklam filminde oynayacak oyuncu adayı arayışımız devam etmektedir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için oyunculuk başvurusu yapacak bayan adaylarda yaş aralığının 20 ile 28 yaş olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylarda reklam çekimi deneyimi aranmamaktadır. Projemiz için yeni yüzlere ihtiyaç duymaktayız. İlgilenen tüm adayların başvuruları Meyveli yoğurt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından değerlendirilecektir. Başvurunuza en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.


Meyveli Yoğurt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Sen
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Bir alışveriş sitesinin reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.