favicon

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Baş rollerini başarılı ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Tmc Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem'in ve güç uğruna her şeyi yapabilecek olan Savcı Oktay'ın, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü dönen Savaş'ın hikayesi oldukça etkileyici bir senaryo. Bu muhteşem senaryo Meryem Gültabak ile İlke Gürsoy'un kaleminden geçecek. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu Meryem dizisi oyunculuk başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine sahip ve dizi oyunculuğunda kariyer yapmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek onaylanan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Siz de ajansımıza başvuru yapmak için Meryem dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden formumuza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda en kısa sürede olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılacaktır.


Meryem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Mehmetçik
Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Hayati
Hayati Ve Diğerleri Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Kısa
Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.