favicon

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Baş rollerini başarılı ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Tmc Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem'in ve güç uğruna her şeyi yapabilecek olan Savcı Oktay'ın, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü dönen Savaş'ın hikayesi oldukça etkileyici bir senaryo. Bu muhteşem senaryo Meryem Gültabak ile İlke Gürsoy'un kaleminden geçecek. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu Meryem dizisi oyunculuk başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine sahip ve dizi oyunculuğunda kariyer yapmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek onaylanan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Siz de ajansımıza başvuru yapmak için Meryem dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden formumuza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda en kısa sürede olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılacaktır.


Meryem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Takı
Takı Firması Katalog Çekimi

Takı firması katalog çekimi için bayan model adayları aranıyor, seçmelere katılmak için ajansımıza başvurmanız yeterlidir.