favicon

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Baş rollerini başarılı ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Tmc Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem'in ve güç uğruna her şeyi yapabilecek olan Savcı Oktay'ın, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü dönen Savaş'ın hikayesi oldukça etkileyici bir senaryo. Bu muhteşem senaryo Meryem Gültabak ile İlke Gürsoy'un kaleminden geçecek. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu Meryem dizisi oyunculuk başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine sahip ve dizi oyunculuğunda kariyer yapmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek onaylanan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Siz de ajansımıza başvuru yapmak için Meryem dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden formumuza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda en kısa sürede olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılacaktır.


Meryem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Egenin
Egenin Hamsisi Dizisi

Egenin Hamsisi dizisi Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Koca
Koca Koca Yalanlar Dizisi

Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Tereyağ
Tereyağ Reklam Filmi

Bir tereyağ markasının reklam filmi için 6 ile 8 yaş arası erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.