favicon

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Baş rollerini başarılı ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Tmc Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem'in ve güç uğruna her şeyi yapabilecek olan Savcı Oktay'ın, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü dönen Savaş'ın hikayesi oldukça etkileyici bir senaryo. Bu muhteşem senaryo Meryem Gültabak ile İlke Gürsoy'un kaleminden geçecek. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu Meryem dizisi oyunculuk başvurusu kısmından gerçekleştirebilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine sahip ve dizi oyunculuğunda kariyer yapmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek onaylanan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Siz de ajansımıza başvuru yapmak için Meryem dizisi cast ajans başvurusu linki üzerinden formumuza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda en kısa sürede olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılacaktır.


Meryem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Vatanım
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Siyah
Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.