Mehmetçik Kütulamare Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Trt 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen Mehmetçik Kut'ül Amare dizisi, Bozdağ Film imzası taşıyor. Birinci Cihan harbine hazırlanan Osmanlı devletinde, tek hayalleri devletin kurtuluşu olan Mehmet ve arkadaşlarının destansı hikayesinin anlatıldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncu kadrosun ve senaryosuyla herkesi ekran başına kilitlemeye başaran dizinin yönetmen koltuğunda ise Kamil Aydın oturuyor. İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Özgü Kaya, Semih Ertürk, Uğur Karabulut ve Eva Dedova gibi başarılı isimler oyuncu kadrosunu tamamlıyor. Başarılı dizi için siz de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken Mehmetçik Kütulamare Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza ulaştırmak.


Online başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınacaktır. Güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza ulaşan yeni yüzler başvuruları, dizi projelerimiz için değerlendirmeye alınacaktır. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular için başvurularımız devam ediyor. Geç kalmadan Mehmetçik Kütulamare Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş yaparak oyunculuk başvurunuzu tamamlayın.


Mehmetçik Kütulamare Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Limonata
Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. Fotoğraflı başvurular cast seçmeleri için incelemeye alınacaktır.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.