favicon

Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Trt 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen Mehmetçik Kut'ül Amare dizisi, Bozdağ Film imzası taşıyor. Birinci Cihan harbine hazırlanan Osmanlı devletinde, tek hayalleri devletin kurtuluşu olan Mehmet ve arkadaşlarının destansı hikayesinin anlatıldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncu kadrosun ve senaryosuyla herkesi ekran başına kilitlemeye başaran dizinin yönetmen koltuğunda ise Kamil Aydın oturuyor. İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Özgü Kaya, Semih Ertürk, Uğur Karabulut ve Eva Dedova gibi başarılı isimler oyuncu kadrosunu tamamlıyor. Başarılı dizi için siz de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken Mehmetçik Kütulamare Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza ulaştırmak.


Online başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınacaktır. Güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza ulaşan yeni yüzler başvuruları, dizi projelerimiz için değerlendirmeye alınacaktır. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular için başvurularımız devam ediyor. Geç kalmadan Mehmetçik Kütulamare Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş yaparak oyunculuk başvurunuzu tamamlayın.


Mehmetçik Kütulamare Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ruj
Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Tekstil
Tekstil Fuarı

Tekstil fuarında modellik yapacak 22 ile 28 yaş arasında bulunan deneyimli bayan modeller aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Ütü
Ütü Reklam Filmi

Ütü reklamlarında rol alacak 30 ile 35 yaş arasında bulunan yeni yüz kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Erkenci
Erkenci Kuş Dizisi

Erkenci Kuş dizisinde oynayacak her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

4N1K
4N1K Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olacak 4N1K dizisi için yetenekli yeni yüz başvuruları başlamıştır. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.