favicon

Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz, ünlü bir market zinciri olan müşterimiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filminde rol alacak genç, yetişkin ve çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları için uygun bulunmaları halinde sunumlar başlatılacaktır. Market reklam filmi projemizde rol almak istiyorsanız Market reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


18 yaş altında bulunan çocuk oyuncuların başvuruları ailelerinin onayları dahilinde değerlendirmeye alınacaktır. Siz de reklam oyunculuğunda kendinize bir fırsat vermek istiyorsanız yeni yüzler başvurunuzu yapabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekim detayları uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. Reklam oyunculuğu seçmelerine katılmak için siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Online olarak Market reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Market Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Saç
Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi için 25-35 yaş aralığında, uzun saçlı ve bakımlı bayan adaylar ihtiyacımız bulunuyor.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.