Market Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz, ünlü bir market zinciri olan müşterimiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filminde rol alacak genç, yetişkin ve çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları için uygun bulunmaları halinde sunumlar başlatılacaktır. Market reklam filmi projemizde rol almak istiyorsanız Market reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


18 yaş altında bulunan çocuk oyuncuların başvuruları ailelerinin onayları dahilinde değerlendirmeye alınacaktır. Siz de reklam oyunculuğunda kendinize bir fırsat vermek istiyorsanız yeni yüzler başvurunuzu yapabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekim detayları uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. Reklam oyunculuğu seçmelerine katılmak için siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Online olarak Market reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Market Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Sabun
Sabun Reklam Filmi

Sabun reklam filminde rol alacak 40'lı yaşlarında bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği iyi olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.