favicon

Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz, ünlü bir market zinciri olan müşterimiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filminde rol alacak genç, yetişkin ve çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları için uygun bulunmaları halinde sunumlar başlatılacaktır. Market reklam filmi projemizde rol almak istiyorsanız Market reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


18 yaş altında bulunan çocuk oyuncuların başvuruları ailelerinin onayları dahilinde değerlendirmeye alınacaktır. Siz de reklam oyunculuğunda kendinize bir fırsat vermek istiyorsanız yeni yüzler başvurunuzu yapabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekim detayları uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. Reklam oyunculuğu seçmelerine katılmak için siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Online olarak Market reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Market Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Halı
Halı Reklam Filmi

Halı markasının yeni reklam filmi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Reklam için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Avlu
Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisi için her yaştan yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Başvurular online alınacaktır.