favicon

Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz, ünlü bir market zinciri olan müşterimiz için cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filminde rol alacak genç, yetişkin ve çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları için uygun bulunmaları halinde sunumlar başlatılacaktır. Market reklam filmi projemizde rol almak istiyorsanız Market reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


18 yaş altında bulunan çocuk oyuncuların başvuruları ailelerinin onayları dahilinde değerlendirmeye alınacaktır. Siz de reklam oyunculuğunda kendinize bir fırsat vermek istiyorsanız yeni yüzler başvurunuzu yapabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekim detayları uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. Reklam oyunculuğu seçmelerine katılmak için siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Online olarak Market reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Market Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Siyah
Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Cennetin
Cennetin Gözyaşları Dizisi

Atv ekranlarında başlayan Cennetin Gözyaşları dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Oyunculuk başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.