• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Manken Ajansları Başvuru İstanbul

Mankenlik ciddi özveri ve disiplin isteyen bir meslektir. Günümüzde ünlü modacılar ve organizatörler tanıtımlarında profesyonel manken adayları ile çalışmayı tercih ediyorlar. Profesyonel mankenler iş disiplinine sahip, özverili ve teknik bilgiye sahip kimselerdir. Yürüyüş, duruş ve poz verebilme yetisine sahip kişiler mankenlik mesleğinde başarılı olabiliyorlar. Manken olabilmek için uzun bir boy ve doğru kilo orantısı temel kurallardandır. Çünkü defile veya tanıtım geceleri olsun tüm iş alanlarında tanıtım görsel olarak yapılmaktadır. Manken ajansları başvuru İstanbul şehrinde çoğunlukla yer almaktadır.


PROFESYONEL MANKENLİK YAPMAK İSTİYORUM


Profesyonel mankenlik yapmak isteyen ve bunun için birçok eğitim alıp kendisini hazırlayan milyonlarca aday var. Bunun için profesyonel bir ajans yardımı almaları gerekiyor. Ajanslar sayesinde iş alanlarına daha rahat ulaşabiliyorlar ve profesyonel projelerde yer alarak deneyim kazanıyorlar. Manken ajansları başvuru İstanbul şehri ile sınırlı kalmıyor. Bugün Türkiye'nin pek çok şehrinden manken adayları ajanslara online olarak başvuru yapabiliyorlar. İşini iyi yapan ve kaliteli ajanslara bağlı olarak çalışmak mankenlik mesleğinde ciddi bir avantaj sağlıyor. Ajansın iyi olması tek başına yeterli olmuyor tabi ki meslekte başarılı olmak için. Manken adayının sağlıklı bir yaşamı benimsemesi, düzenli spor yapması ve bakımlı olması mesleki kariyeri ve iş bulabilmesi için çok önemlidir. Ajanslar defile, podyum, tanıtım ve katalog çekimi gibi pek çok projeye manken kadrosundaki adayının yönlendirmesini yapar, fakat adayın bu işte başarılı olması profesyonelliğine ve disiplinine bağlıdır. Disiplinsiz bir aday için, örneğin yer alacağı defilenin saatinde yer almaması olumsuz bir davranıştır. Bir kez dahi bu disiplinsizliği gösteren adayla müşteride ajansta bir daha çalışmak istemez. Mankenlik mesleğinde kariyer yapmak ve profesyonelleşmek isteyen adaylar mankenlik başvurusu yapabilirler.


Erkek manken, kadın manken, çocuk manken ve büyük beden manken olmak üzere ayrı kategorilerimiz mevcuttur. Sizler de aranan özelliklere uygunsanız ve bu mesleği yapmak istiyorsanız ajansımıza internet sitemizde yer alan başvuru formundan başvurunuzu yapabilirsiniz. Manken adaylarının başvurularını değerlendirirken fotoğraflarınız önceliklerimiz arasında yer alıyor. Başvuru formu ile birlikte bize ileteceğiniz fotoğraflarınızın profesyonel ve sizi tanımlayan görsellikte olması gerekiyor. Manken ajansları başvuru İstanbul içinde veya şehir dışında yaşayan tüm manken adaylarının başvurularına açıktır. Meslekte birlikte yol alacağınız ajansı seçerken referanslarına ve hizmet alanlarına dikkat ederek başvuruda bulunabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%