Makarna Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Makarna markası olan ünlü bir firmanın yeni çekilecek reklam filmi projesi için erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Oyuncu seçmeleri için sunumları gerçekleştirilecek olan çocuk oyuncuların, online olarak ilanımız üzerinden başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk yeteneğine inandığınız çocuğunuzu, televizyon ekranlarında ünlü bir markanın reklam filminde görmek istiyorsanız ilanımıza başvurusunu yapabilirsiniz. Başvuru formu Makarna reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer almaktadır.


İlanımıza yapılan çocuk oyuncu başvuruları makarna reklam filmi projesi için değerlendirilerek ön elemeler yapılacaktır. Başvuru formunu doldurup, çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır. Reklam filmi televizyon ekranları için hazırlanacak olup, proje detayları seçilen adayların aileleri ile paylaşılacaktır. İlanımıza oyunculuk başvurusunu Makarna reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından gerçekleştirerek çocuğunuzun yeteneklerini değerlendirebilirsiniz.


Makarna Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Elif
Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.