Loreal Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Şampuan reklamları için yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Bay ve bayan saç modeli seçmelerimiz başlamıştır. Ünlü saç uzmanlarının işbirliği ile hazırlanan reklam filminde marka yüzü olmak için Loreal reklam filmi oyunculuk başvurusu formunu doldurarak reklam yıldızı olmaya aday olabilirsiniz.


Loreal reklam filmi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak başvurunuzu tamamlayıp adaylarımız arasına girebilirsiniz. Seçmelerimiz profesyonel ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacak olup, uygun bulunmanız halinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Yeni reklam yüzlerimiz için başvurularınızı bekliyoruz.


Loreal Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Yoğurt
Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt reklamında rol alacak yetenekli kız çocuk oyuncu aranıyor. 6 ile 8 yaş arasında bulunan tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.