favicon

Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Şampuan reklamları için yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Bay ve bayan saç modeli seçmelerimiz başlamıştır. Ünlü saç uzmanlarının işbirliği ile hazırlanan reklam filminde marka yüzü olmak için Loreal reklam filmi oyunculuk başvurusu formunu doldurarak reklam yıldızı olmaya aday olabilirsiniz.


Loreal reklam filmi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak başvurunuzu tamamlayıp adaylarımız arasına girebilirsiniz. Seçmelerimiz profesyonel ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacak olup, uygun bulunmanız halinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Yeni reklam yüzlerimiz için başvurularınızı bekliyoruz.


Loreal Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Arama
Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.