favicon

Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. Fotoğraflı başvurular cast seçmeleri için incelemeye alınacaktır.

Televizyon ekranları ve sosyal medya üzerinde yayınlanacak olan Limonata reklamı için ana cast sunumlarımız başlamıştır. Reklam filminde rol alacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yetenekler aranıyor. Oyunculuk yeteneği güçlü, enerjisi yüksek ve eğlenceli yeni yüz başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafınız ile birlikte online olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru formu Limonata Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu kısmında yer almaktadır.


Limonata reklamının çekimleri İstanbul'da yapılacaktır. Oyuncu adaylarının başvuruları incelenerek proje için uygun bulunan adaylar ile ekibimiz tarafından görüşme sağlanacaktır. Detaylı bilgilendirme onaylanan oyuncu adaylarına aktarılacak olup ön elemeler başvurular arasından yapılacaktır. Sizler de enerjinize, gülümsemenize ve oyunculuk yeteneğinize inanıyorsanız başvurunuzu bir ön önce tamamlayın. Online olarak Limonata Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu linkinden ilanımız için başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Limonata Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Cips
Cips Reklam Filmi

Cips reklamında rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Sen
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.