favicon

Komşular Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

Avustralya yapımı Neighbours uyarlaması olan dizi Komşular, Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 60'ın üzerinde ülkeye satılmış olan ve ilgiyle izlenen dizi artık Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Oyuncu kadrosunda bulunan Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek'e, Mehmet Uslu, Kaan Yalçın, Zafer Esen Demircan, Serap Önder ve Kevork Türker gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Komşular dizisi oyunculuk başvurusu kısmında bulunmaktadır.


Yapımcılığını No 9 Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Canan Evcimen ve Göksel Aydın üstleniyor. Senaryosunu Zehra Çelen'in kaleme aldığı Komşular dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Bu başarılı proje için her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Başvurular online başvuru formu ile alınarak değerlendirilecektir. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız Komşular dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.


Komşular Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.