favicon

Komşular Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

Avustralya yapımı Neighbours uyarlaması olan dizi Komşular, Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 60'ın üzerinde ülkeye satılmış olan ve ilgiyle izlenen dizi artık Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Oyuncu kadrosunda bulunan Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek'e, Mehmet Uslu, Kaan Yalçın, Zafer Esen Demircan, Serap Önder ve Kevork Türker gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Komşular dizisi oyunculuk başvurusu kısmında bulunmaktadır.


Yapımcılığını No 9 Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Canan Evcimen ve Göksel Aydın üstleniyor. Senaryosunu Zehra Çelen'in kaleme aldığı Komşular dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Bu başarılı proje için her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Başvurular online başvuru formu ile alınarak değerlendirilecektir. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız Komşular dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.


Komşular Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Gülizar
Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Klima
Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Vatanım
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.