favicon

Komşular Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

Avustralya yapımı Neighbours uyarlaması olan dizi Komşular, Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 60'ın üzerinde ülkeye satılmış olan ve ilgiyle izlenen dizi artık Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Oyuncu kadrosunda bulunan Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek'e, Mehmet Uslu, Kaan Yalçın, Zafer Esen Demircan, Serap Önder ve Kevork Türker gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Komşular dizisi oyunculuk başvurusu kısmında bulunmaktadır.


Yapımcılığını No 9 Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Canan Evcimen ve Göksel Aydın üstleniyor. Senaryosunu Zehra Çelen'in kaleme aldığı Komşular dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Bu başarılı proje için her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Başvurular online başvuru formu ile alınarak değerlendirilecektir. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız Komşular dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.


Komşular Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çorap
Çorap Markası Reklam Filmi

Ünlü bir çorap markasının yeni reklam filmi için oyuncu adayları aranıyor.

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Kamu
Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde rol alacak her yaştan oyuncu adayları için seçmelerimiz başlamıştır.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Limonata
Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. Fotoğraflı başvurular cast seçmeleri için incelemeye alınacaktır.