favicon

Komşular Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

Avustralya yapımı Neighbours uyarlaması olan dizi Komşular, Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 60'ın üzerinde ülkeye satılmış olan ve ilgiyle izlenen dizi artık Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Oyuncu kadrosunda bulunan Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek'e, Mehmet Uslu, Kaan Yalçın, Zafer Esen Demircan, Serap Önder ve Kevork Türker gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formumuz Komşular dizisi oyunculuk başvurusu kısmında bulunmaktadır.


Yapımcılığını No 9 Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Canan Evcimen ve Göksel Aydın üstleniyor. Senaryosunu Zehra Çelen'in kaleme aldığı Komşular dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Bu başarılı proje için her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Başvurular online başvuru formu ile alınarak değerlendirilecektir. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız Komşular dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş yaparak ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.


Komşular Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.