favicon

Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Bir klima markasının yeni çekilecek reklam filmi için cast çalışmalarımız sürüyor. 30 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunmaktadır. Yaz aylarının en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan klima için yeni reklam filmi projesi hazırlıklarımız devam ediyor. Televizyon ekranları ve internet reklamı olacak yeni projemize oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Klima reklam filmi oyunculuk başvurusu bölümünden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylar ile reklam filmi projesinin detayları paylaşılacaktır.


Klima reklamı için oyunculuk başvurunuzu yaparak siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam oyunculuğu için ilanımıza yapacağınız başvurunuz ilgili ekibimiz tarafından detaylı incelemeler yapıldıktan sonra neticelenecektir. Ön elemeyi geçen adayların reklam projesine oyuncu sunumları yapılarak seçilen adayla çekimlere başlanacaktır. Başvurularınızı Klima reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bekliyoruz.


Klima Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Limonata
Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. Fotoğraflı başvurular cast seçmeleri için incelemeye alınacaktır.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.

Büyük
Büyük Beden Manken Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının katalog çekiminde yer alacak büyük beden kadın mankenler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.