favicon

Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Bir klima markasının yeni çekilecek reklam filmi için cast çalışmalarımız sürüyor. 30 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunmaktadır. Yaz aylarının en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan klima için yeni reklam filmi projesi hazırlıklarımız devam ediyor. Televizyon ekranları ve internet reklamı olacak yeni projemize oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Klima reklam filmi oyunculuk başvurusu bölümünden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylar ile reklam filmi projesinin detayları paylaşılacaktır.


Klima reklamı için oyunculuk başvurunuzu yaparak siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam oyunculuğu için ilanımıza yapacağınız başvurunuz ilgili ekibimiz tarafından detaylı incelemeler yapıldıktan sonra neticelenecektir. Ön elemeyi geçen adayların reklam projesine oyuncu sunumları yapılarak seçilen adayla çekimlere başlanacaktır. Başvurularınızı Klima reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bekliyoruz.


Klima Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Cips
Cips Reklam Filmi

Cips reklamında rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gülperi
Gülperi Dizisi

Gülperi dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yetenekli yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. Sadece fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Teknoloji
Teknoloji Fuarı

Teknoloji fuarında görev alacak 22 ile 28 yaş arası erkek model arıyoruz. Benzer organizasyonlarda deneyimli modellerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Siyah
Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D'de yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular internet sitemizde bulunan form üzerinden alınacaktır.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.