favicon

Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Bir klima markasının yeni çekilecek reklam filmi için cast çalışmalarımız sürüyor. 30 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunmaktadır. Yaz aylarının en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan klima için yeni reklam filmi projesi hazırlıklarımız devam ediyor. Televizyon ekranları ve internet reklamı olacak yeni projemize oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Klima reklam filmi oyunculuk başvurusu bölümünden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylar ile reklam filmi projesinin detayları paylaşılacaktır.


Klima reklamı için oyunculuk başvurunuzu yaparak siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam oyunculuğu için ilanımıza yapacağınız başvurunuz ilgili ekibimiz tarafından detaylı incelemeler yapıldıktan sonra neticelenecektir. Ön elemeyi geçen adayların reklam projesine oyuncu sunumları yapılarak seçilen adayla çekimlere başlanacaktır. Başvurularınızı Klima reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bekliyoruz.


Klima Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Dostlar
Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.