favicon

Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Bir klima markasının yeni çekilecek reklam filmi için cast çalışmalarımız sürüyor. 30 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunmaktadır. Yaz aylarının en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan klima için yeni reklam filmi projesi hazırlıklarımız devam ediyor. Televizyon ekranları ve internet reklamı olacak yeni projemize oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Klima reklam filmi oyunculuk başvurusu bölümünden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylar ile reklam filmi projesinin detayları paylaşılacaktır.


Klima reklamı için oyunculuk başvurunuzu yaparak siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam oyunculuğu için ilanımıza yapacağınız başvurunuz ilgili ekibimiz tarafından detaylı incelemeler yapıldıktan sonra neticelenecektir. Ön elemeyi geçen adayların reklam projesine oyuncu sunumları yapılarak seçilen adayla çekimlere başlanacaktır. Başvurularınızı Klima reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bekliyoruz.


Klima Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Ver
Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Başvurularınızı online gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.