favicon

Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Cengiz Küçükayvaz, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Seray Sever ve Selen Seyven gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisi Show Tv ekranlarında izleyenlerini güldürmeye hazırlanıyor. Bol maceralı ve bol kahkahalı bir yolculuk izleyenleri bekliyor. Yeni dizi projesi Süreç Yapım imzası taşırken yapımcılığını Ali Gündoğdu üstleniyor. Yahya Samancı'nın yönettiği dizi yeni sezonda çok konuşulacak. Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla aynı karede yer almak ve kamera önü deneyimi yaşamak istiyorsanız Klavye delikanlıları dizisi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


Oyunculuk yeteneklerine inanan ve eğitime açık her yaştan adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ekibimiz tarafından bilgilendirilme yapılacaktır. Cast kadromuzda yer almak ve yeni projelerde oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Klavye delikanlıları dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Klavye Delikanlıları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Peynir
Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Kamu
Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde rol alacak her yaştan oyuncu adayları için seçmelerimiz başlamıştır.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Siyah
Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız devam ediyor. Oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.