favicon

Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Cengiz Küçükayvaz, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Seray Sever ve Selen Seyven gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisi Show Tv ekranlarında izleyenlerini güldürmeye hazırlanıyor. Bol maceralı ve bol kahkahalı bir yolculuk izleyenleri bekliyor. Yeni dizi projesi Süreç Yapım imzası taşırken yapımcılığını Ali Gündoğdu üstleniyor. Yahya Samancı'nın yönettiği dizi yeni sezonda çok konuşulacak. Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla aynı karede yer almak ve kamera önü deneyimi yaşamak istiyorsanız Klavye delikanlıları dizisi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


Oyunculuk yeteneklerine inanan ve eğitime açık her yaştan adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ekibimiz tarafından bilgilendirilme yapılacaktır. Cast kadromuzda yer almak ve yeni projelerde oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Klavye delikanlıları dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Klavye Delikanlıları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Limonata
Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. Fotoğraflı başvurular cast seçmeleri için incelemeye alınacaktır.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Büyük
Büyük Beden Manken Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının katalog çekiminde yer alacak büyük beden kadın mankenler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.