favicon

Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Cengiz Küçükayvaz, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Seray Sever ve Selen Seyven gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisi Show Tv ekranlarında izleyenlerini güldürmeye hazırlanıyor. Bol maceralı ve bol kahkahalı bir yolculuk izleyenleri bekliyor. Yeni dizi projesi Süreç Yapım imzası taşırken yapımcılığını Ali Gündoğdu üstleniyor. Yahya Samancı'nın yönettiği dizi yeni sezonda çok konuşulacak. Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla aynı karede yer almak ve kamera önü deneyimi yaşamak istiyorsanız Klavye delikanlıları dizisi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


Oyunculuk yeteneklerine inanan ve eğitime açık her yaştan adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ekibimiz tarafından bilgilendirilme yapılacaktır. Cast kadromuzda yer almak ve yeni projelerde oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Klavye delikanlıları dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Klavye Delikanlıları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Hayat
Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Bebek
Bebek Bezi Reklam Filmi

Ünlü bir bebek bezi reklamı için bebekler ve çocuklar aranıyor.Başvuru yaparak çocuğunuzun reklam yüzü olma şansını yakalayabilirsiniz.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.