favicon

Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında, yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Klavye Delikanlıları dizinde rol alacak yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Cengiz Küçükayvaz, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Seray Sever ve Selen Seyven gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisi Show Tv ekranlarında izleyenlerini güldürmeye hazırlanıyor. Bol maceralı ve bol kahkahalı bir yolculuk izleyenleri bekliyor. Yeni dizi projesi Süreç Yapım imzası taşırken yapımcılığını Ali Gündoğdu üstleniyor. Yahya Samancı'nın yönettiği dizi yeni sezonda çok konuşulacak. Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla aynı karede yer almak ve kamera önü deneyimi yaşamak istiyorsanız Klavye delikanlıları dizisi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza müracaat edebilirsiniz.


Oyunculuk yeteneklerine inanan ve eğitime açık her yaştan adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ekibimiz tarafından bilgilendirilme yapılacaktır. Cast kadromuzda yer almak ve yeni projelerde oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu için Klavye delikanlıları dizisi cast ajans başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Klavye Delikanlıları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.

Bir
Bir Mucize Olsun Dizisi

Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Bir Mucize Olsun için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

Yuvamdaki
Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde oynayacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Gül
Gül Suyu Reklam Filmi

Gül suyu reklam filmi için yetenekli yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 25 ile 35 yaş arasında tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz.