favicon

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kızlarım İçin dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Herkesi ekran başına kilitleyecek olan iddialı dizi projesi için çekimler tüm hızıyla devam ederken siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak bu projede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi projesi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan adayın başvuruları Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmında yer alan form üzerinden alınacaktır.


Siz de kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak ve oyunculuk yapmak istiyorsanız ilanımıza online olarak müracaat edebilirsiniz. Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak dizide rol almak isteyen tüm adaylar için başvurularımız açılmıştır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Online başvuru formu için Kızlarım İçin Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek
Bebek Bezi Reklam Filmi

Ünlü bir bebek bezi reklamı için bebekler ve çocuklar aranıyor.Başvuru yaparak çocuğunuzun reklam yüzü olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Jean
Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.