favicon

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kızlarım İçin dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Herkesi ekran başına kilitleyecek olan iddialı dizi projesi için çekimler tüm hızıyla devam ederken siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak bu projede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi projesi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan adayın başvuruları Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmında yer alan form üzerinden alınacaktır.


Siz de kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak ve oyunculuk yapmak istiyorsanız ilanımıza online olarak müracaat edebilirsiniz. Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak dizide rol almak isteyen tüm adaylar için başvurularımız açılmıştır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Online başvuru formu için Kızlarım İçin Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Elif
Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Takı
Takı Firması Katalog Çekimi

Takı firması katalog çekimi için bayan model adayları aranıyor, seçmelere katılmak için ajansımıza başvurmanız yeterlidir.

Ayakkabı
Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası sarışın kadın oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurular proje için değerlendirmeye alınacaktır.

Halı
Halı Reklam Filmi

Halı markasının yeni reklam filmi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Reklam için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.