favicon

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kızlarım İçin dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Herkesi ekran başına kilitleyecek olan iddialı dizi projesi için çekimler tüm hızıyla devam ederken siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak bu projede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi projesi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan adayın başvuruları Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmında yer alan form üzerinden alınacaktır.


Siz de kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak ve oyunculuk yapmak istiyorsanız ilanımıza online olarak müracaat edebilirsiniz. Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak dizide rol almak isteyen tüm adaylar için başvurularımız açılmıştır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Online başvuru formu için Kızlarım İçin Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Masum
Masum Değiliz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değil dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.

Jean
Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.