favicon

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kızlarım İçin dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Herkesi ekran başına kilitleyecek olan iddialı dizi projesi için çekimler tüm hızıyla devam ederken siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak bu projede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi projesi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneklerine inanan her yaştan adayın başvuruları Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmında yer alan form üzerinden alınacaktır.


Siz de kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak ve oyunculuk yapmak istiyorsanız ilanımıza online olarak müracaat edebilirsiniz. Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak dizide rol almak isteyen tüm adaylar için başvurularımız açılmıştır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Online başvuru formu için Kızlarım İçin Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine giriş sağlayabilirsiniz.


Kızlarım İçin Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Yatak
Yatak Firması Reklam Filmi

Yatak markasının yeni reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.