Kısa Film | Cast Ajans İstanbul
favicon

Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Yeni projemiz olan kısa film için ana cast kadın oyuncu arıyoruz. 1.65 ve üzeri boyu olan, kumral, tercihen renkli gözlü, oyunculuk yeteneği iyi olan 20 ile 25 yaş arası kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Kısa film çekimleri İstanbul'da yapılacak olup, proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Güncel fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu doldurup oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formuna mutlaka deneyimlerini ve eğitiminizi girmeniz gerekmektedir. Online başvuru formu için Kısa Film Oyunculuk Başvurusu linkine giriş yapabilirsiniz. Linkte yer alan formu eksiksiz doldurmanız önemlidir. Yarışmaya gönderilecek olan kısa film projesi için sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.


Yeni çekilecek kısa film projesi için kadın oyuncu görüşmelerimiz devam etmektedir. Ajansımızın cast kadrosundan ve ilan üzerinden yeni yüz başvuruları değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar arasından seçmeler düzenlenecektir. Seçilen oyuncular üzerinden audition alınarak filmde rol alacak kadın oyuncu belirlenecektir. Belirtilen özelliklere uygun yeni yüz oyuncuların Kısa Film Cast Ajans Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Kısa Film Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sen
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Tereyağ
Tereyağ Reklam Filmi

Bir tereyağ markasının reklam filmi için 6 ile 8 yaş arası erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Hava
Hava Yolu Reklam Filmi

Hava yolu firmasının yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu ve 40 ile 45 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Tekstil
Tekstil Fuarı

Tekstil fuarında modellik yapacak 22 ile 28 yaş arasında bulunan deneyimli bayan modeller aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.