favicon

Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Yeni projemiz olan kısa film için ana cast kadın oyuncu arıyoruz. 1.65 ve üzeri boyu olan, kumral, tercihen renkli gözlü, oyunculuk yeteneği iyi olan 20 ile 25 yaş arası kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Kısa film çekimleri İstanbul'da yapılacak olup, proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Güncel fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu doldurup oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formuna mutlaka deneyimlerini ve eğitiminizi girmeniz gerekmektedir. Online başvuru formu için Kısa Film Oyunculuk Başvurusu linkine giriş yapabilirsiniz. Linkte yer alan formu eksiksiz doldurmanız önemlidir. Yarışmaya gönderilecek olan kısa film projesi için sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.


Yeni çekilecek kısa film projesi için kadın oyuncu görüşmelerimiz devam etmektedir. Ajansımızın cast kadrosundan ve ilan üzerinden yeni yüz başvuruları değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar arasından seçmeler düzenlenecektir. Seçilen oyuncular üzerinden audition alınarak filmde rol alacak kadın oyuncu belirlenecektir. Belirtilen özelliklere uygun yeni yüz oyuncuların Kısa Film Cast Ajans Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Kısa Film Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Kuru
Kuru Temizleme Reklam Filmi

Kuru temizleme firmasının reklam filmi için 40 ile 45 yaşlarında yetenekli erkek oyuncu aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

4N1K
4N1K Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olacak 4N1K dizisi için yetenekli yeni yüz başvuruları başlamıştır. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

Kalbimin
Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.