favicon

Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisi için deneyimli veya deneyimsiz her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

Dev oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosuyla Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kayıtdışı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Baş rollerini başarılı oyuncular Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in birlikte paylaştığı dizi için heyecan dorukta. Yeni sezona damgasını vuracak olan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Müge Boz, Kadim Yaşar, Tugay Mercan, İsmail Hacıoğlu ve Nur Sürer gibi isimlerde yer alıyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapmak için Kayıtdışı dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Yapıcılığını Karga Seven Pictures üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturuyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan senaryoyu ise Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Büyük ses getirecek dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formu Kayıtdışı dizisi cast ajans başvurusu kısmında bulunmaktadır. Tüm yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması halinde tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Kayıtdışı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Çamaşır
Çamaşır Deterjanı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın çamaşır deterjanı reklam filminde rol alacak oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Çorap
Çorap Markası Reklam Filmi

Ünlü bir çorap markasının yeni reklam filmi için oyuncu adayları aranıyor.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Parfüm
Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.