Kayıtdışı Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisi için deneyimli veya deneyimsiz her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

Dev oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosuyla Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kayıtdışı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Baş rollerini başarılı oyuncular Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in birlikte paylaştığı dizi için heyecan dorukta. Yeni sezona damgasını vuracak olan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Müge Boz, Kadim Yaşar, Tugay Mercan, İsmail Hacıoğlu ve Nur Sürer gibi isimlerde yer alıyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapmak için Kayıtdışı dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Yapıcılığını Karga Seven Pictures üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturuyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan senaryoyu ise Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Büyük ses getirecek dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formu Kayıtdışı dizisi cast ajans başvurusu kısmında bulunmaktadır. Tüm yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması halinde tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Kayıtdışı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Büyük
Büyük Beden Manken Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının katalog çekiminde yer alacak büyük beden kadın mankenler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Kısa
Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.