favicon

Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisi için deneyimli veya deneyimsiz her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

Dev oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosuyla Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kayıtdışı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Baş rollerini başarılı oyuncular Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in birlikte paylaştığı dizi için heyecan dorukta. Yeni sezona damgasını vuracak olan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Müge Boz, Kadim Yaşar, Tugay Mercan, İsmail Hacıoğlu ve Nur Sürer gibi isimlerde yer alıyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapmak için Kayıtdışı dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Yapıcılığını Karga Seven Pictures üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturuyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan senaryoyu ise Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Büyük ses getirecek dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formu Kayıtdışı dizisi cast ajans başvurusu kısmında bulunmaktadır. Tüm yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması halinde tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Kayıtdışı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bahtiyar
Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Kahve
Kahve Reklam Filmi

Kahve reklam filmi çekimlerinde rol alacak 25 ile 30 yaşları arasında kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Kayıtdışı
Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisi için deneyimli veya deneyimsiz her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

Söz
Söz Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ilanımıza başvuruda bulunarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.