favicon

Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kayıtdışı dizisi için deneyimli veya deneyimsiz her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

Dev oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosuyla Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kayıtdışı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Baş rollerini başarılı oyuncular Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in birlikte paylaştığı dizi için heyecan dorukta. Yeni sezona damgasını vuracak olan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Müge Boz, Kadim Yaşar, Tugay Mercan, İsmail Hacıoğlu ve Nur Sürer gibi isimlerde yer alıyor. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapmak için Kayıtdışı dizisi oyunculuk başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Yapıcılığını Karga Seven Pictures üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturuyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan senaryoyu ise Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Büyük ses getirecek dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formu Kayıtdışı dizisi cast ajans başvurusu kısmında bulunmaktadır. Tüm yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması halinde tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Kayıtdışı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Masum
Masum Değiliz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değil dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.