Katalogların reklam ve tanıtım sektöründe önemli bir yeri vardır. Pek çok ünlü firma kataloglarıyla bilinirler ve tüketicinin aklında yer edinirler. Bilinirlikleri artarak yeni ürünleri hakkında bilgi verirler. Günümüzde çoğu giyim markası sonbahar, yaz, ilkbahar ve kış kreasyonlarının profesyonel çekimlerini gerçekleştirerek katalog çıkartırlar. Katalog çekimi için manken arayan müşterilerimiz ajansımızın sahip olduğu geniş manken kadrosundan oluşan sunumlar sonucunda tercih yaparlar.


KATALOG ÇEKİMLERİNDE KİMLER YER ALABİLİR?

Ünlü modacıların katalog çekimlerinde tanınmış mankenler yer alırken kimi zaman yeni yüz arayan firmalarda oluyor. Mankenlik mesleğinde profesyonelleşmek ve başarılı projelerde yer almak istiyorsanız öncelikle alanında uzman ve profesyonel bir ajansla çalışmanız gerekiyor. Uzun boy, düzgün bir fizik ve bakımlı kişiler mankenlik için ön koşul sayılıyor. Bunun yanında disiplin, eğitim ve kültüründe önemi büyüktür. Ajans olarak başarılı projelere imza atarak bugüne kadar pek çok katalog çekimi gerçekleştirdik. Çalışmış olduğumuz manken adaylarımızın da başarısıyla ciddi projelerde güzel başarılar yakaladık. Katalog çekimi için manken arayan ajansları iyi araştırmanız gerekiyor. Öncelikle güvenilir referanslarını ve sektördeki yerini bilmeniz gerekiyor. Ajans olarak katalog çekimleri için çalışacağımız mankenlerin başvurularını katalog çekimleri başvuru linkinde yer alan başvuru formlarımıza gelen talepleri değerlendirerek karşılıyoruz.


Ajans kadromuzda yer alan profesyonel manken adaylarımız içerisinde sizlerde yer alabilirsiniz. Katalog çekimi için manken ihtiyacımızı karşılarken projeye uygun manken adaylarımızı değerlendiriyoruz ve uygun bulduğumuz adaylarımızın sunumlarını yapıyoruz. Müşterimizin talep ettiği adaylarımız ile projeye başlıyoruz. Profesyonel fotoğrafçılarla tanıtımı yapılacak olan firmanın temasına uygun bir alanda (bu bazen stüdyolar olurken bazen dış mekan çekimleri de olabiliyor) çekimler gerçekleştiriliyor. Manken adaylarımızın disiplinli, eğitimli ve deneyimli olmalarına dikkat ediyoruz. Katalog çekimleri için gereken profesyonelliğe sahip adayların başarısı ajansımızı da etkiliyor. İyi ve doğru bir yolda bizimle birlikte ilerlemek isterseniz internet sitemizde yer alan başvuru formumuzu doldurarak ön başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Formlarda belirteceğiniz bilgilerin doğruluğuna ve başvurunuzun fotoğraflı olmasına dikkat etmeniz de yarar vardır. Ekibimiz tarafından yapılan tüm başvurular detaylı incelemeler sonucunda değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir.