Dizi, film, reklam çekimlerine oyuncu temini sağlayan ve aynı zamanda mankenlik, fotomodellik ve modellik hizmeti de veren kast ajansları sektörde önemli bir yere sahiptir. Oyuncu olmak isteyen kişiler, mankenler, fotomodeller ve modeller ajanslara kayıt olarak pek çok projede yer alabiliyorlar. Yapımcıların talep ettiği doğrultuda oyuncu gönderen ajanslar geniş bir hizmet ağı sunuyor. Kadrolarında her yaştan ve her özellikten oyuncu ve manken barındıran ajanslar sektöre çeşitlilik sunuyor. Her role uygun adayı ajanslardan bulmak hem ulaşım kolaylığı hem de iyi oyuncu bulabilme rahatlığı sağlıyor.


AJANSLARIN ÇALIŞMA KOŞULLARI


İyi ajanslar profesyonel çalışmalar yaparak bilinçli bir hizmet sunuyor. Oyuncuların yeteneklerini iyi gözlemleyen, eksiklerini görerek geliştirmesi gereken yönlerini bulmak ve bu yönde yol göstermek iyi bir ajansın sorumlulukları arasında yer alıyor. Müşterilerine de bilinçli ve iyi oyuncular sunarak başarılı projeler çıkmasına destek oluyorlar. Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizilerde rol alan başarılı oyuncular ortaya kaliteli işler çıkmasını sağlıyor. Büyük bir zincir olan televizyon ve medya sektöründe kast ajansları güçlü bir halka oluşturuyor. Başvurularınızı online olarak internet sitesinden alarak adaylarımızı değerlendirmeye alıyoruz. Olumlu gördüğümüz adaylarımızla iletişime geçip kayıt işlemleri için gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz. Ajansımız da bulunan stüdyomuzda profesyonel fotoğraf çekimleriniz yapılıyor ve sunum dosyalarınıza ekleniyor. Bizden istenen rollere uygun oyuncuları bu sunum dosyalarından ve profillerinizden yararlanarak buluyoruz. Deneyim kazanmanız için dizilerde ve filmlerde ufak roller vererek tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Deneyimli oyuncularımızı ise projelerin oyuncu seçmelerine gönderiyoruz. Sizler de oyunculuk mesleğinde veya mankenlik sektöründe yer almak istiyorsanız kast ajansı kısmından başvuruda bulunabilirsiniz.


Kast ajansları arasından alanında uzman ve profesyonel kimliklerle çalışmaya özen gösterin. Hayallerinizdeki mesleği yapmak ve bu alanda ilerlemek istiyorsanız doğru bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Ajans olarak referanslarımız ve çalışma prensiplerimiz bizi her zaman başarıya ulaştırmıştır. Çalışmış olduğumuz ve halen devam eden projelerimiz için yeni yüzler başvurularını kabul ediyoruz. Her yaştan oyuncu, oyuncu adayı, manken, fotomodel ve model adaylarının başvurularını kabul ederek inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. Bu yolda bizlerle birlikte yürümek ve hayallerinizi gerçekleştirebilmek için başvurularınızı bekliyoruz.