Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Maya Productions'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal kaleme alıyor. Bir Osmanlı Hükümdarı ve Rus kızının masalsı hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Cihanı saran bir aşk masalı ile Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kalbimin Sultanı dizinin baş rollerini Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova birlikte paylaşıyor. Başarılı ikiliye Emel Çölgezen, Bülent Seyran, Tansel Öngel, Sadi Celil Cengiz, Taner Rumeli ve Beste Kökdemir gibi isimler eşlik ediyor. Yeni dizi için sizler de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yetenekli adaylar online olarak Kalbimin Sultanı Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirler.


7' den 70' e her yaş aralığında yeni yüz oyuncu adaylarını değerlendiriyoruz. Online olarak başvuru formunu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak ajansımız bünyesindeki televizyon dizilerinde rol alabilirsiniz. İlgilenenlerin Kalbimin Sultanı Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki üzerinden başvurularını bekliyoruz.


Oyunculuk İçin Başvur
Paylaş:

Benzer İlanlar

Kozmetik

Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Bebek

Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Giyim

Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Dondurma

Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Yasak

Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Saç

Saç Tasarım Modelliği

Güzellik fuarında saç tasarımı modelliği yapacak 20 ile 28 yaş arası uzun saçlı kadın model arıyoruz. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Nefes

Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.