Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Maya Productions'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal kaleme alıyor. Bir Osmanlı Hükümdarı ve Rus kızının masalsı hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Cihanı saran bir aşk masalı ile Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kalbimin Sultanı dizinin baş rollerini Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova birlikte paylaşıyor. Başarılı ikiliye Emel Çölgezen, Bülent Seyran, Tansel Öngel, Sadi Celil Cengiz, Taner Rumeli ve Beste Kökdemir gibi isimler eşlik ediyor. Yeni dizi için sizler de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yetenekli adaylar online olarak Kalbimin Sultanı Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirler.


7' den 70' e her yaş aralığında yeni yüz oyuncu adaylarını değerlendiriyoruz. Online olarak başvuru formunu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak ajansımız bünyesindeki televizyon dizilerinde rol alabilirsiniz. İlgilenenlerin Kalbimin Sultanı Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki üzerinden başvurularını bekliyoruz.


Oyunculuk İçin Başvur
Paylaş:

Benzer İlanlar

Meleklerin

Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizi projesinde oynayacak yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formları online olarak sitemizden alınacaktır.

Elif

Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Traş

Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Elimi

Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Cips

Cips Reklam Filmi

Cips reklamında rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sen

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Giyim

Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.