favicon

Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Maya Productions'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal kaleme alıyor. Bir Osmanlı Hükümdarı ve Rus kızının masalsı hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Cihanı saran bir aşk masalı ile Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kalbimin Sultanı dizinin baş rollerini Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova birlikte paylaşıyor. Başarılı ikiliye Emel Çölgezen, Bülent Seyran, Tansel Öngel, Sadi Celil Cengiz, Taner Rumeli ve Beste Kökdemir gibi isimler eşlik ediyor. Yeni dizi için sizler de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yetenekli adaylar online olarak Kalbimin Sultanı Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirler.


7' den 70' e her yaş aralığında yeni yüz oyuncu adaylarını değerlendiriyoruz. Online olarak başvuru formunu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak ajansımız bünyesindeki televizyon dizilerinde rol alabilirsiniz. İlgilenenlerin Kalbimin Sultanı Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki üzerinden başvurularını bekliyoruz.


Kalbimin Sultanı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.

Çikolata
Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.