Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Maya Productions'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal kaleme alıyor. Bir Osmanlı Hükümdarı ve Rus kızının masalsı hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Cihanı saran bir aşk masalı ile Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kalbimin Sultanı dizinin baş rollerini Ali Ersan Duru ile Aleksandra Nikiforova birlikte paylaşıyor. Başarılı ikiliye Emel Çölgezen, Bülent Seyran, Tansel Öngel, Sadi Celil Cengiz, Taner Rumeli ve Beste Kökdemir gibi isimler eşlik ediyor. Yeni dizi için sizler de oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Yetenekli adaylar online olarak Kalbimin Sultanı Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirler.


7' den 70' e her yaş aralığında yeni yüz oyuncu adaylarını değerlendiriyoruz. Online olarak başvuru formunu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak ajansımız bünyesindeki televizyon dizilerinde rol alabilirsiniz. İlgilenenlerin Kalbimin Sultanı Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki üzerinden başvurularını bekliyoruz.


Oyunculuk İçin Başvur
Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek

Bebek Bezi Reklam Filmi

Ünlü bir bebek bezi reklamı için bebekler ve çocuklar aranıyor.Başvuru yaparak çocuğunuzun reklam yüzü olma şansını yakalayabilirsiniz.

Gömlek

Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Savaşçı

Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Beyaz

Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

İstanbullu

İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Meyve

Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Çikolata

Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın ve erkek oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.