favicon

Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Tekstilin önde gelen isimlerinden biri olan ünlü jean markasının yeni çekilecek reklam filminin hazırlıkları başladı. Giyim markası kot ceket, kot pantolon ve gömlek modellerinin tanıtımının yapılacağı reklam filminde rol alacak genç yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Reklam filminde oynamak için jean reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer alan formumuzu doldurarak online olarak ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan bu ünlü markanın reklam filmi için bay ve bayan adayların başvurularını bekliyoruz.


Gelen başvurular arasından fotoğraflı olanlar değerlendirmeye alınacağından fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın. Jean markasının reklam filminde oynama şansınız olabilir. Hayallerinizde yer alan reklam oyunculuğu fırsatı karşınıza çıktı. Başvuru sürecimiz bitmeden ilanımıza jean reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından müracaatınızı yapabilirsiniz. Uygun bulunan başvurular ile ekibimiz tarafından iletişime geçilip, detaylı bilgiler paylaşılacaktır.Jean Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Cips
Cips Reklam Filmi

Cips reklamında rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.