Televizyon sektörü geniş kitlelere ulaşarak bir çok alan da ekonomik gelir kazandırıyor. Yapımcılar, yönetmenler, cast ajansları, oyuncular, set çalışanları ve organizatörler başta olmak üzere bir çok meslek dalında kazanç sağlanıldığı bir sektördür. Günümüzde özellikle dizi sektörü ciddi bir istihdam yaratıyor. Dizi oyuncuları , yardımcı oyuncular, set çalışanları, yapımcılar için ekonomik getirisi yüksektir. Canlandırılacak karakterlerin oyuncu seçmeleri projenin hazırlık aşamalarındaki önemli bir çalışmadır. Oyuncu adayları dizi projelerinde yer alabilmek için cast ajanslarına başvuruda bulunurlar. İstanbuldaki ajanslar arasında dizi projeleri yönlendirmelerimiz sık yaptığımız çalışmalarımızdandır.


AJANSLARIN BULUNDUĞU İLLERİN ÖNEMİ


Oyuncu adayları meslekte yer edinebilmek için cast ajanslarına başvuruda bulunurlar. Hemen hemen her şehirde ajans firmaları vardır. İstanbuldaki ajanslar sadece aynı şehirde yaşayan bireylere hizmet vermezler. Ajans olarak merkezimizin İstanbul'da yer alması başka şehirlerde yaşayan adaylarımıza ulaşmamıza engel değil. Gelişen teknoloji ile web sitemiz üzerinden aldığımız başvurular ile farklı şehirlerde yaşayan yetenekli oyuncu adaylarında oluşan geniş bir cast kadromuz vardır. Dizi, sinema, reklam filmi ve mankenlik projeleri Türkiye'nin her yerinde gerçekleşebiliyor. Ve bu projeler için aranan oyuncu ihtiyacını oldukça geniş cast kadromuzdan temin edebiliyoruz. Profesyonel çalışan ajanslara ulaşmanız web siteleri üzerinden veya şahsen başvuru ile mümkün olabiliyor. Ajansımızın deneyimlerinden yararlanmak için ajanslar istanbul başvuru sayfasından formumuzu doldurabilirsiniz. Yeni yetenekleri projelerimizde değerlendirerek ve eğitimlerine destek olarak sektöre donanımlı ve bilinçli oyuncular kazandırmayı hedefliyoruz. Ve bu belirlediğimiz hedef ile ilerleyerek bugüne kadar başarılı bir çok projeye imza attık.


Sizlerde başarılarımızın ortağı olmak ve bizimle aynı yolda yürümek istiyorsanız ajansımıza oyunculuk, mankenlik ve modellik başvurusu yapabilirsiniz. Kariyer planınızı birlikte belirleyerek yeteneklerinizi en doğru nasıl değerlendirebiliriz ve oyunculuğunuza nasıl yön verebiliriz tüm bunları uzman ekiplerimiz ile belirleyebiliriz. İstanbuldaki ajanslar arasında yer alan firmamız farkını ve başarısını her zaman kanıtlayabilmiştir. Ekiplerimizin desteği ile oyuncu adaylarımızın gelişimi ile yakından ilgilenerek yeteneklerini keşfetmeyi ve bunları doğru alanlarda kullanabilmelerini sağladık. Ailemize katılarak sizlerde hayal ettiğiniz meslek ile ilgili kendinize fırsat tanıyabilirsiniz.