Cast ajansları arasında merkezi İstanbul'da bulunan ajansımız pek çok oyuncu adayına ev sahipliği yapıyor. Sektöre donanımlı ve bilinçli oyuncular kazandırmak için İstanbul ajansı olarak pek çok ilden de adayların başvurularını online olarak kabul ediyoruz. Dizi, sinema filmi, reklam filmi, modellik, mankenlik ve fotomodellik alanında hizmet veren ajansımız internet sitemiz üzerinden adaylarımızın ön başvurularını kabul ediyor. Sektöre geniş bir hizmet ağı sunarak çalışan ajansımız profesyonel ekibi ile başarılı projelere imza atıyor. Televizyon sektörüne adım atmak isteyen kişiler başvuru formumuzu doldurarak ajansımıza kayıt alıyorlar ve bilinçli bir oyuncu olma yolunda alanında uzman ekibimiz ile çalışma fırsatı buluyorlar.


SEKTÖREL OYUNCULUK NEDİR?


Son zamanlarda sektörel oyunculuk terimini sıklık ile duyuyoruz. Cast ajansları dizi ve sinema filmlerinde oyuncu olmak isteyen kişileri yetiştirerek projelere yönlendiriyorlar. Özellikle dizi oyunculuğu sektörel oyunculuğa en güzel örneklerden biri olarak sayılıyor. Oyuncu adayı sektörel oyunculuk eğitimi alarak tüm donanıma sahip olabiliyor. Bu eğitimlerin içeriğinde genelde kamera önü eğitimi, rol çözümleme ve audition çekimleri yer alıyor. Piyasada yüzlerce cast ajansı bulunuyor fakat bunlar arasında sizin için hangi ajansın doğru olduğuna karar vermeniz çok önemlidir. Oyunculuk alanında ilerlemek istediğiniz yolu bularak size destek olacak ve yol gösterecek profesyonel ajansları tercih etmeniz de fayda vardır. Ajans olarak oyuncularımızın iş bulmasından, iş düzenine kadar her konu ile yakından ilgileniyoruz. Eğitime ihtiyacı olan adaylarımızın doğru adreslere yönlendirmesini sağlıyoruz. İstanbul ajansı olarak bugüne kadar sektöre pek çok oyuncu kazandırdık. Sizler de bu yolda doğru kişiler ile yürümek istiyorsanız cast ajans İstanbul başvuru adresinden formumuzu doldurabilirsiniz.


Sektörün önde gelen ajansları arasında yer almamız her zaman gurur kaynağımız olmuştur. Başarılı işlerde çalışarak bilinçli oyuncular kazandırmanın yanı sıra oyuncu adaylarımızın kariyer yönetimleri ile de yakından ilgilenmeyi tercih ediyoruz. Nasıl daha iyi bir oyuncu olur? Eğitim alacağı alanlar neler olmalıdır? İş disiplini kazanması gibi birçok konuda oyuncu adaylarımıza yol gösteriyoruz. Oyunculuk mesleğinde emin adımlar ile ilerlemek ve profesyonel kişilerle yola çıkmak istiyorsanız İstanbul ajansı olarak kapılarımız herkese açık. Her yaştan adayın ve her şehirde yaşayan adayların başvurularını alıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden farklı şehirlerde yaşayan yetenekli oyuncu adayları da bizimle çalışma fırsatı bulabiliyorlar.