favicon

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

İsimsizler dizisi, Osman Kaya yönetmenliğinde çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Barakuda Film- Es Film desteği ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan İsimsizler'in hazırlıkları devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu kadrosuyla iddialı bir giriş yapmayı planlayan yeni dizi projesinin hikayesi de oldukça etkileyici. Vatan sevgisini içerisine alan dizinin fragmanları da şimdiden izleyicinin beğenisini kazandı. Yeni dizi projesi için yeni yüzler oyunculuk başvurusu yapmak için İsimsizler dizisi oyunculuk başvurusu linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz her adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır.


Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Sera Kutlubey, Çağkan Çulha ve Volkan Keskin gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Ülkesi için masa başında rahat bir iş yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden genç diplomat adayı Fatih ve 7 kişilik ekibini bekleyen sürükleyici bir hikaye izleyiciyi bekliyor. İsimsizler dizisi için hazırlık süreci devam ediyor. Kamera karşısında oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız İsimsizler dizisi cast ajans başvurusu kısmından ilanımızın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.


İsimsizler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Babamın
Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayaınlanan Babamın Günahları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Kamu
Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde rol alacak her yaştan oyuncu adayları için seçmelerimiz başlamıştır.

Arama
Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.