favicon

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

İsimsizler dizisi, Osman Kaya yönetmenliğinde çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Barakuda Film- Es Film desteği ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan İsimsizler'in hazırlıkları devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu kadrosuyla iddialı bir giriş yapmayı planlayan yeni dizi projesinin hikayesi de oldukça etkileyici. Vatan sevgisini içerisine alan dizinin fragmanları da şimdiden izleyicinin beğenisini kazandı. Yeni dizi projesi için yeni yüzler oyunculuk başvurusu yapmak için İsimsizler dizisi oyunculuk başvurusu linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz her adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır.


Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Sera Kutlubey, Çağkan Çulha ve Volkan Keskin gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Ülkesi için masa başında rahat bir iş yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden genç diplomat adayı Fatih ve 7 kişilik ekibini bekleyen sürükleyici bir hikaye izleyiciyi bekliyor. İsimsizler dizisi için hazırlık süreci devam ediyor. Kamera karşısında oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız İsimsizler dizisi cast ajans başvurusu kısmından ilanımızın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.


İsimsizler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Gülizar
Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.