İsimsizler Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

İsimsizler dizisi, Osman Kaya yönetmenliğinde çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Barakuda Film- Es Film desteği ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan İsimsizler'in hazırlıkları devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu kadrosuyla iddialı bir giriş yapmayı planlayan yeni dizi projesinin hikayesi de oldukça etkileyici. Vatan sevgisini içerisine alan dizinin fragmanları da şimdiden izleyicinin beğenisini kazandı. Yeni dizi projesi için yeni yüzler oyunculuk başvurusu yapmak için İsimsizler dizisi oyunculuk başvurusu linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz her adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır.


Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Sera Kutlubey, Çağkan Çulha ve Volkan Keskin gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Ülkesi için masa başında rahat bir iş yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden genç diplomat adayı Fatih ve 7 kişilik ekibini bekleyen sürükleyici bir hikaye izleyiciyi bekliyor. İsimsizler dizisi için hazırlık süreci devam ediyor. Kamera karşısında oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız İsimsizler dizisi cast ajans başvurusu kısmından ilanımızın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.


İsimsizler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Mehmetçik
Mehmetçik Kütulamare Dizisi

Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemiz üzerinden bekliyoruz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.