favicon

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

İsimsizler dizisi, Osman Kaya yönetmenliğinde çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Barakuda Film- Es Film desteği ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan İsimsizler'in hazırlıkları devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu kadrosuyla iddialı bir giriş yapmayı planlayan yeni dizi projesinin hikayesi de oldukça etkileyici. Vatan sevgisini içerisine alan dizinin fragmanları da şimdiden izleyicinin beğenisini kazandı. Yeni dizi projesi için yeni yüzler oyunculuk başvurusu yapmak için İsimsizler dizisi oyunculuk başvurusu linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz her adayın başvurusu değerlendirmeye alınacaktır.


Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Sera Kutlubey, Çağkan Çulha ve Volkan Keskin gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Ülkesi için masa başında rahat bir iş yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden genç diplomat adayı Fatih ve 7 kişilik ekibini bekleyen sürükleyici bir hikaye izleyiciyi bekliyor. İsimsizler dizisi için hazırlık süreci devam ediyor. Kamera karşısında oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız İsimsizler dizisi cast ajans başvurusu kısmından ilanımızın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.


İsimsizler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Aşk
Aşk Ve Mavi Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Aşk ve Mavi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Erkek
Erkek Şampuanı Reklam Filmi

Şampuan reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. İlgilenenler fotoğrafları ile birlikte sitemizden online başvuru yapabilirler.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Siyah
Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D'de yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular internet sitemizde bulunan form üzerinden alınacaktır.

Takı
Takı Firması Katalog Çekimi

Takı firması katalog çekimi için bayan model adayları aranıyor, seçmelere katılmak için ajansımıza başvurmanız yeterlidir.