favicon

İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Bir internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç vardır. Reklam filminin seçmeleri ajansımızın oyuncu adayı kadrosundan yapılacaktır. Seçmelerde yer almak ve şansınızı denemek için internet reklam filmi oyunculuk başvurusu sayfasından formumuzu doldurabilirsiniz. Reklam projesi için 25-30 yaş bayan, 25-30 yaş bay, 35-45 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk oyuncular aranıyor. Aranan kriterlere uymanız durumunda ajansımızın web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak oyuncu seçmelerinde yer alabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olması ve kriterlere uygun yaş aralığında olması gerekiyor. Uygun bulunan başvurular ile ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Detaylı bilgiler ekibimiz tarafından adaylar ile paylaşılacaktır.


Reklam projesi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde rol alabilme şansına sizde sahip olabilirsiniz. Belirtilen yaş aralıklarındaki adaylar ajansımıza internet reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden başvuruda bulunabilirler. Oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ve reklam projesinde yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız devam eden seçmelere katılabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olmasına dikkat ediniz. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.


İnternet Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Aşk
Aşk Ve Mavi Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Aşk ve Mavi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Tereyağ
Tereyağ Reklam Filmi

Bir tereyağ markasının reklam filmi için 6 ile 8 yaş arası erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.