favicon

İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Bir internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç vardır. Reklam filminin seçmeleri ajansımızın oyuncu adayı kadrosundan yapılacaktır. Seçmelerde yer almak ve şansınızı denemek için internet reklam filmi oyunculuk başvurusu sayfasından formumuzu doldurabilirsiniz. Reklam projesi için 25-30 yaş bayan, 25-30 yaş bay, 35-45 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk oyuncular aranıyor. Aranan kriterlere uymanız durumunda ajansımızın web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak oyuncu seçmelerinde yer alabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olması ve kriterlere uygun yaş aralığında olması gerekiyor. Uygun bulunan başvurular ile ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Detaylı bilgiler ekibimiz tarafından adaylar ile paylaşılacaktır.


Reklam projesi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde rol alabilme şansına sizde sahip olabilirsiniz. Belirtilen yaş aralıklarındaki adaylar ajansımıza internet reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden başvuruda bulunabilirler. Oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ve reklam projesinde yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız devam eden seçmelere katılabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olmasına dikkat ediniz. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.


İnternet Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Sabun
Sabun Reklam Filmi

Sabun reklam filminde rol alacak 40'lı yaşlarında bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği iyi olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Kısa
Kısa Film

Kısa film projesinde rol alacak 20 ile 25 yaş arasında bulunan, yetenekli kumral kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Giyim
Giyim Markası Reklam Filmi

Ünlü bir giyim markası yeni çekilecek reklam filmi için yeni yüzünü arıyor.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.