favicon

İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Bir internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç vardır. Reklam filminin seçmeleri ajansımızın oyuncu adayı kadrosundan yapılacaktır. Seçmelerde yer almak ve şansınızı denemek için internet reklam filmi oyunculuk başvurusu sayfasından formumuzu doldurabilirsiniz. Reklam projesi için 25-30 yaş bayan, 25-30 yaş bay, 35-45 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk oyuncular aranıyor. Aranan kriterlere uymanız durumunda ajansımızın web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak oyuncu seçmelerinde yer alabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olması ve kriterlere uygun yaş aralığında olması gerekiyor. Uygun bulunan başvurular ile ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Detaylı bilgiler ekibimiz tarafından adaylar ile paylaşılacaktır.


Reklam projesi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde rol alabilme şansına sizde sahip olabilirsiniz. Belirtilen yaş aralıklarındaki adaylar ajansımıza internet reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden başvuruda bulunabilirler. Oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ve reklam projesinde yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız devam eden seçmelere katılabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olmasına dikkat ediniz. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.


İnternet Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Peynir
Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Meryem
Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.