favicon

İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Bir internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç vardır. Reklam filminin seçmeleri ajansımızın oyuncu adayı kadrosundan yapılacaktır. Seçmelerde yer almak ve şansınızı denemek için internet reklam filmi oyunculuk başvurusu sayfasından formumuzu doldurabilirsiniz. Reklam projesi için 25-30 yaş bayan, 25-30 yaş bay, 35-45 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk oyuncular aranıyor. Aranan kriterlere uymanız durumunda ajansımızın web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak oyuncu seçmelerinde yer alabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olması ve kriterlere uygun yaş aralığında olması gerekiyor. Uygun bulunan başvurular ile ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Detaylı bilgiler ekibimiz tarafından adaylar ile paylaşılacaktır.


Reklam projesi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde rol alabilme şansına sizde sahip olabilirsiniz. Belirtilen yaş aralıklarındaki adaylar ajansımıza internet reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden başvuruda bulunabilirler. Oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ve reklam projesinde yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız devam eden seçmelere katılabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olmasına dikkat ediniz. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.


İnternet Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Tehlikeli
Tehlikeli Karım Dizisi

Show Tv'de yayınlanacak olan yeni dizi projesi Tehlikeli Karım için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.