favicon

Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un üstlendiği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme alıyor. Most production tarafından hazırlanan Hayat Sırları dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Devri Yakut ve Olgun Toker dizinin baş rollerini birlikte paylaşıyorlar. İddialı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Hayat Sırları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bu yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte Hayat sırları dizisi oyunculuk başvurusu linkindeki formumuzu doldurabilirsiniz.


Kuzgun ailesinin sırlarla dolu hayatlarının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Sürükleyici hikayesi ile ekranlarda izleyicisi ile buluşan dizi projesi için yeni yüzler başvurusu yapmak istemez misiniz? Oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz başvuru formumuz Hayat sırları dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.


Hayat Sırları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Meleklerin
Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizi projesinde oynayacak yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formları online olarak sitemizden alınacaktır.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Çekirdek
Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filmi çekimleri için bay bayan her yaştan oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlamıştır. Başvuru bölümünden başvuru yapabilirsiniz.