favicon

Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un üstlendiği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme alıyor. Most production tarafından hazırlanan Hayat Sırları dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Devri Yakut ve Olgun Toker dizinin baş rollerini birlikte paylaşıyorlar. İddialı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Hayat Sırları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bu yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte Hayat sırları dizisi oyunculuk başvurusu linkindeki formumuzu doldurabilirsiniz.


Kuzgun ailesinin sırlarla dolu hayatlarının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Sürükleyici hikayesi ile ekranlarda izleyicisi ile buluşan dizi projesi için yeni yüzler başvurusu yapmak istemez misiniz? Oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz başvuru formumuz Hayat sırları dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.


Hayat Sırları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Ütü
Ütü Reklam Filmi

Ütü reklamlarında rol alacak 30 ile 35 yaş arasında bulunan yeni yüz kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Tekstil
Tekstil Fuarı

Tekstil fuarında modellik yapacak 22 ile 28 yaş arasında bulunan deneyimli bayan modeller aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.