favicon

Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un üstlendiği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme alıyor. Most production tarafından hazırlanan Hayat Sırları dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Devri Yakut ve Olgun Toker dizinin baş rollerini birlikte paylaşıyorlar. İddialı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Hayat Sırları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bu yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte Hayat sırları dizisi oyunculuk başvurusu linkindeki formumuzu doldurabilirsiniz.


Kuzgun ailesinin sırlarla dolu hayatlarının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Sürükleyici hikayesi ile ekranlarda izleyicisi ile buluşan dizi projesi için yeni yüzler başvurusu yapmak istemez misiniz? Oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz başvuru formumuz Hayat sırları dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.


Hayat Sırları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Arama
Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.