favicon

Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un üstlendiği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme alıyor. Most production tarafından hazırlanan Hayat Sırları dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Devri Yakut ve Olgun Toker dizinin baş rollerini birlikte paylaşıyorlar. İddialı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Hayat Sırları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bu yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte Hayat sırları dizisi oyunculuk başvurusu linkindeki formumuzu doldurabilirsiniz.


Kuzgun ailesinin sırlarla dolu hayatlarının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Sürükleyici hikayesi ile ekranlarda izleyicisi ile buluşan dizi projesi için yeni yüzler başvurusu yapmak istemez misiniz? Oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz başvuru formumuz Hayat sırları dizisi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.


Hayat Sırları Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çamaşır
Çamaşır Deterjanı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın çamaşır deterjanı reklam filminde rol alacak oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Kırgın
Kırgın Çiçekler Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.