• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Güzellik Ajansları Başvuru

Ajansların hizmet alanları içerisinde modellik, fotomodellik ve mankenlik yer alıyor. Adaylar cast ajanslarına çeşitli kategorilerde başvuruda bulunabiliyorlar. Cast ajanslarının profesyonel kimliklerinden ve iş alanlarından yararlanabilmek için başvuru yapan adaylar, sektöre ilk adımlarını birlikte atmayı tercih ediyorlar. Güzellik ajansları başvuru alırken adayların özelliklerine ve başvurdukları alana göre değerlendirmelerini yapıyor. Gelen iş projelerine göre de bu adaylarını yönlendirip, projelerin yürümesine destek oluyorlar.


GÜZELLİK AJANSLARINA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?


Güzellik ajanslarına ulaşmak çok zor olmamakla birlikte kayıt olmak ve işbirliği içerisinde çalışmaya başlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü her gün milyonlarca başvuru alan ajanslar, aralarında gerçekliğe uygun bilgileri içeren adayların başvurularını değerlendirmeye alabiliyor. Örneğin mankenlik için başvuru formu dolduran adayın formda belirttiği 1.80 boy oranı yüz yüze görüşmeye geldiğinde farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden gerçeğe uygun bilgilerinizi bildirerek başvuru yapmanız olumlu yanıt almanıza neden olacaktır. Mankenlik, modellik ve fotomodellik alanların da başvuru yapan kişiler mesleğin özelliklerine uygun boy ve kilo orantısına sahip olarak iş bulabilme imkanına sahip olabilir. Güzellik ajansları başvuru formlarını uzman bir ekip tarafından incelemeye alır. Aranan özelliklere uygun ve iş disiplinine sahip adaylar ile çalışmayı tercih ederler. Ajans olarak kadromuzda başarılı ve profesyonel pek çok manken, model ve fotomodel bulunuyor. Sizler de ailemize katılarak birlikte çalışma fırsatını yakalamak istiyorsanız cast ajans başvuru formu linkinde yer alan formumuzu doğru ve eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize gönderebilirsiniz.


Güzellik ajansları sektör ile aday arasında köprü görevi görür. Ünlü modacıların podyum defileleri, organizasyonların tanıtım geceleri, ürün ve hizmet tanıtımları, moda katalog çekimleri gibi pek çok alan da görev alacak manken, model ve fotomodel teminini sağlıyorlar. Müşterinin projesine uygun adayları kadrosundan yönlendirerek talepleri karşılıyor. Adaylar da güzellik ajansları başvuru işlemi yaparak bu projelerde yer alma fırsatı buluyorlar. Sektörde yer edinmek ve güzel projelerde yer almak istiyorsanız ajansımıza online veya şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınızın değerlendirmesi neticesinde olumlu bulunan adaylarla ekibimiz iletişime geçerek detaylı bilgileri paylaşacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%