favicon

Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

03 Medya imzası taşıyan yeni dizi projesi Gülizar ekranlara iddialı bir giriş yapıyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerinde çeken Gülizar dizisinin baş rollerinde Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer ve Berkay Ateş rol alıyor. Dizide dikkatleri çeken bir diğer unsur ise başarılı ve usta yönetmen Çağan Irmak'ın dizinin hem yönetmen koltuğunda hem de senaristliğin de yer alması. Bu başarılı proje için her yaştan cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzler ihtiyacımız için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu linkinden ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.


Yeteneklerine inanan ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Her yaştan adaylar ilanımıza online olarak oyunculuk başvurusu yapabilirler. Yeni yüzler arayışımıza katılarak yeni dizi projesi için rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken Gülizar Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşmanız. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır.


Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Süt
Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.