favicon

Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

03 Medya imzası taşıyan yeni dizi projesi Gülizar ekranlara iddialı bir giriş yapıyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerinde çeken Gülizar dizisinin baş rollerinde Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer ve Berkay Ateş rol alıyor. Dizide dikkatleri çeken bir diğer unsur ise başarılı ve usta yönetmen Çağan Irmak'ın dizinin hem yönetmen koltuğunda hem de senaristliğin de yer alması. Bu başarılı proje için her yaştan cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzler ihtiyacımız için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu linkinden ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.


Yeteneklerine inanan ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Her yaştan adaylar ilanımıza online olarak oyunculuk başvurusu yapabilirler. Yeni yüzler arayışımıza katılarak yeni dizi projesi için rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken Gülizar Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşmanız. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır.


Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Zeytin
Zeytin Reklam Filmi

Bir zeytin markasının yeni reklam yüzü için 40 ile 45 yaş arası karizmatik ve yetenekli erkek oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Ütü
Ütü Reklam Filmi

Ütü reklamlarında rol alacak 30 ile 35 yaş arasında bulunan yeni yüz kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.