favicon

Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

03 Medya imzası taşıyan yeni dizi projesi Gülizar ekranlara iddialı bir giriş yapıyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerinde çeken Gülizar dizisinin baş rollerinde Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer ve Berkay Ateş rol alıyor. Dizide dikkatleri çeken bir diğer unsur ise başarılı ve usta yönetmen Çağan Irmak'ın dizinin hem yönetmen koltuğunda hem de senaristliğin de yer alması. Bu başarılı proje için her yaştan cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzler ihtiyacımız için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Online olarak Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu linkinden ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.


Yeteneklerine inanan ve kamera önü oyunculuğunda deneyim kazanmak isteyen oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Her yaştan adaylar ilanımıza online olarak oyunculuk başvurusu yapabilirler. Yeni yüzler arayışımıza katılarak yeni dizi projesi için rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken Gülizar Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşmanız. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır.


Gülizar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kamu
Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde rol alacak her yaştan oyuncu adayları için seçmelerimiz başlamıştır.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.