favicon

Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Ünlü bir gözlük markası yeni çekeceği reklam filmi için yeni yüzlerini arıyor. Ajansımızın cast kadrosunda yer alan yeni yüzlerimizden reklam projesine sunumlar yapılacaktır. Ajansımızın cast kadrosunda yer alarak reklam projesinde yer almak için ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde oynamak için online olarak başvurunuzu yapıp, proje için değerlendirmeye alınabilirsiniz. Gözlük reklamı için 25-35 yaş arasında bulunan bayan reklam oyuncusu arayışımız başlamıştır. Daha önce reklam deneyimi olmayan veya reklam projesi deneyimi yaşamış ayırt etmeksizin belirtilen yaş aralığına uygun adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. İlanımıza başvuruda bulunmak için gözlük reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz.


Gözlük markasının reklam filmi için oyuncu arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. Acele ederek ilanımıza başvurmanız durumunda, ekibimiz tarafından başvuru formunuz incelenerek uygun görünmeniz halinde sizinle iletişime geçilecektir. Reklam projemizin yeni yüzler ilanına gözlük reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden ulaşabilirsiniz. Gözlük markalarının öncülerinden olan müşterimiz için yetenekli yeni yüzümüzü arıyoruz. Gözlük markasının yeni yüzü olmak ve ilk kamera önü deneyiminizi yaşamak için ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.


Gözlük Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Börü
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Börü dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Siyah
Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D'de yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular internet sitemizde bulunan form üzerinden alınacaktır.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yasak
Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Yasak Elma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.