favicon

Gofret Reklam Filmi

Ünlü bir çikolata markasının gofret reklamında oynayacak 12-15 yaş arası yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Gofret markası yeni çekilecek reklam filmi için çocuk oyuncularını arıyor. Çikolata seven sevimli çocuklar, tanınmış bir markanın reklam filminde oynama şansını bulabilirler. Ailelerinin onayı ile ilanımıza yapılan başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan gofret reklam filmi için hazırlıklara başlandı. Yapım şirketi tarafından düzenlenecek olan oyuncu seçmeleri ajansımızın çocuk oyuncu castından yapılacaktır. Reklam filminde çocuğunuzun yer almasını istiyorsanız gofret reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer alan formumuza çocuğunuzun bilgilerini, varsa daha önceki reklam projelerini girerek, fotoğrafı ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Çikolata markasının yeni ürünü alan gofret tanıtımı için reklam filminde sevimli çocukların yer alması bekleniyor.


Çocuğunuzun yeteneklerine inanıyorsanız ve reklam projesinde oynayarak ekranlarda yer almasını istiyorsanız devam eden ilanımıza başvurunuzu yapmayı unutmayın. Başvurular arasında olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilerek ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Ajansımıza gofret reklam filmi cast ajans başvurusu yaparak reklam filmine çocuğunuzun da sunumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun reklam filminde yer alarak markanın yüzü olmasına şans tanıyabilirsiniz. Belirtilen yaş aralığına uygun tüm çocuk adayların başvurularını bekliyoruz.


Gofret Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Avlu
Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisi için her yaştan yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Başvurular online alınacaktır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.