favicon

Gofret Reklam Filmi

Ünlü bir çikolata markasının gofret reklamında oynayacak 12-15 yaş arası yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Gofret markası yeni çekilecek reklam filmi için çocuk oyuncularını arıyor. Çikolata seven sevimli çocuklar, tanınmış bir markanın reklam filminde oynama şansını bulabilirler. Ailelerinin onayı ile ilanımıza yapılan başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan gofret reklam filmi için hazırlıklara başlandı. Yapım şirketi tarafından düzenlenecek olan oyuncu seçmeleri ajansımızın çocuk oyuncu castından yapılacaktır. Reklam filminde çocuğunuzun yer almasını istiyorsanız gofret reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer alan formumuza çocuğunuzun bilgilerini, varsa daha önceki reklam projelerini girerek, fotoğrafı ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Çikolata markasının yeni ürünü alan gofret tanıtımı için reklam filminde sevimli çocukların yer alması bekleniyor.


Çocuğunuzun yeteneklerine inanıyorsanız ve reklam projesinde oynayarak ekranlarda yer almasını istiyorsanız devam eden ilanımıza başvurunuzu yapmayı unutmayın. Başvurular arasında olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilerek ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Ajansımıza gofret reklam filmi cast ajans başvurusu yaparak reklam filmine çocuğunuzun da sunumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun reklam filminde yer alarak markanın yüzü olmasına şans tanıyabilirsiniz. Belirtilen yaş aralığına uygun tüm çocuk adayların başvurularını bekliyoruz.


Gofret Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Elimi
Elimi Bırakma Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.