favicon

Gofret Reklam Filmi

Ünlü bir çikolata markasının gofret reklamında oynayacak 12-15 yaş arası yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Gofret markası yeni çekilecek reklam filmi için çocuk oyuncularını arıyor. Çikolata seven sevimli çocuklar, tanınmış bir markanın reklam filminde oynama şansını bulabilirler. Ailelerinin onayı ile ilanımıza yapılan başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan gofret reklam filmi için hazırlıklara başlandı. Yapım şirketi tarafından düzenlenecek olan oyuncu seçmeleri ajansımızın çocuk oyuncu castından yapılacaktır. Reklam filminde çocuğunuzun yer almasını istiyorsanız gofret reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer alan formumuza çocuğunuzun bilgilerini, varsa daha önceki reklam projelerini girerek, fotoğrafı ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Çikolata markasının yeni ürünü alan gofret tanıtımı için reklam filminde sevimli çocukların yer alması bekleniyor.


Çocuğunuzun yeteneklerine inanıyorsanız ve reklam projesinde oynayarak ekranlarda yer almasını istiyorsanız devam eden ilanımıza başvurunuzu yapmayı unutmayın. Başvurular arasında olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilerek ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Ajansımıza gofret reklam filmi cast ajans başvurusu yaparak reklam filmine çocuğunuzun da sunumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun reklam filminde yer alarak markanın yüzü olmasına şans tanıyabilirsiniz. Belirtilen yaş aralığına uygun tüm çocuk adayların başvurularını bekliyoruz.


Gofret Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Market
Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.