• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Film Ajansı Başvuru Formu

Film eski tarihlerde resimlerin hareketli kaydı ile gösterilme şekliyle başladı. Günümüzde izleyiciye bir senaryoyu beyaz perdede veya sinemada filme almak olarak yorumlanıyor. Film kelimesinin kökeni İngilizce'den gelmektedir. Lumiera Brothers tarafından çekilen ilk sinema filmi tren istasyonlarıyla ilgili bir belgesel çekimidir. Burdanda anlaşılacağı gibi ilk sinema filmi bir belgesel olarak yayınlanmıştır. Senaryolu ilk gerçek film ise Georges Melis tarafından 1902 yılında çekilmiştir. Ay'a seyahat etmek isteyen bir grubun hikayesini anlatan film ilk sinema örneklerinden kabul edilmektedir. Gelişen ve artan film projeleri oyunculara yeni bir alan kazandırmıştır. Film ajansı başvuru formu ile oyucular bu projelerde rol alma şansına sahip olurlar.


FİLMLERDE ROL ALABİLMEK İÇİN


Film projelerinde oyunculuk yapabilmek için bireyler film ajansı başvuru formu doldurarak ajanslara kayıt oluyorlar ve ardından çeşitli filmlerin oyuncu seçmelerine katılıyorlar. Sinema veya televizyon filmlerinde yer alabilmek için cast ajanslarını tercih eden oyuncular başarılı projelere ulaşabiliyorlar. Yapım şirketlerinin veya yönetmenlerin film senaryolarında yer alan karakterleri canlandıracak oyuncuları ajanslardan temin etmesi, oyuncuları ajanslara yönlendiriyor. Ajans olarak bugüne kadar pek çok film projesinde oyuncu ve oyuncu adaylarımızın yer almasını sağladık. Sizler de filmlerde rol almak ve deneyim kazanmak istiyorsanız film ajansları linkinden başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Başvuru formumuzu doldurarak ajansımıza ön başvuru yapmış oluyorsunuz. Başvurular değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletime geçiyoruz. Asıl kayıt işlemleri için detaylı bir görüşme sağlayarak işlemleri başlatıyoruz. Ve ajansımızın kadrosunda yer alarak oyunculuk mesleğine başlayabiliyorsunuz.


Beyaz perde de sizlerde kendinizi izlemek ve görmek istiyorsanız profesyonel bir ajans ile çalışmanız gerekmektedir. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız iyi bir film ajansına başvuruda bulunarak kendinizi geliştirebilir ve sektörde yer edinebilirsiniz. Sinema filmlerinin senaryolarında yer alan rollere uygun oyuncu adaylarını cast kadromuzdan belirleyerek oyuncu seçmelerine yönlendiriyoruz. Başarılı olan oyuncu adayları ile çekimlere başlanıyor. Film ajansı başvuru formu ile online başvuruları kabul ediyoruz. Ajans olarak oyuncularımızın kariyer yönetimine destek vererek iyi birer oyuncu olmaları yolunda çalışmalarda bulunuyoruz. Doğru bir başlangıç için her yaştan oyuncu ve oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%