Dostlar Mahallesi Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Erler Film'in yapımcılığını üstlendiği Dostlar Mahallesinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen yer alıyor. Hikayesini ise Resul Ertaş kaleme alıyor. Muhteşem ikili Çağla Şikel ve Alişan dizinin baş rol oyuncuları arasında bulunuyor. Sevilen oyuncu Erkut Korkut ise dizide Selim karakterine hayat verecek olan isimlerden. Kendi halinde bir mahallenin sevinçlerini, neşelerini, üzüntülerini, aşklarını ve hayata tutunma çabalarını izleyeceğiniz bir dizi projesi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Yeni dizi projesi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular başvurularımız başlamıştır. Siz de Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekranlara kilitleyecek olan dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. 7'den 70'e tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları için online başvurularımız başlamıştır. Yapmanız gerek Dostlar Mahallesi Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine tıklayarak başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız. Başvuru formuna fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirme sürecine alınacaktır. Uygun bulunması halinde ise en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Saç
Saç Tasarım Modelliği

Güzellik fuarında saç tasarımı modelliği yapacak 20 ile 28 yaş arası uzun saçlı kadın model arıyoruz. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Terlik
Terlik Reklam Filmi

Ünlü bir terlik markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız başlamıştır. 20 ile 35 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Bir alışveriş sitesinin reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.