favicon

Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Erler Film'in yapımcılığını üstlendiği Dostlar Mahallesinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen yer alıyor. Hikayesini ise Resul Ertaş kaleme alıyor. Muhteşem ikili Çağla Şikel ve Alişan dizinin baş rol oyuncuları arasında bulunuyor. Sevilen oyuncu Erkut Korkut ise dizide Selim karakterine hayat verecek olan isimlerden. Kendi halinde bir mahallenin sevinçlerini, neşelerini, üzüntülerini, aşklarını ve hayata tutunma çabalarını izleyeceğiniz bir dizi projesi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Yeni dizi projesi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular başvurularımız başlamıştır. Siz de Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekranlara kilitleyecek olan dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. 7'den 70'e tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları için online başvurularımız başlamıştır. Yapmanız gerek Dostlar Mahallesi Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine tıklayarak başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız. Başvuru formuna fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirme sürecine alınacaktır. Uygun bulunması halinde ise en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Pijama
Pijama Katalog Çekimi

Pijama katalog çekiminde modellik yapacak 22 ile 28 yaş arası deneyimli bayan modeller aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Erkenci
Erkenci Kuş Dizisi

Erkenci Kuş dizisi için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları başlamıştır. Online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Döner
Döner Reklam Filmi

Çekimlerine yeni başlayacağımız döner reklamı için yeni yüzler oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Klip
Klip Çekimi

Ünlü bir pop müzik sanatçısının yeni klibinde rol alacak bayan oyuncu ve model seçmelerimiz başlamıştır.

Süpürge
Süpürge Reklam Filmi

Elektrikli süpürge reklam filmi için yeni yüzler aranıyor. 35 ile 40 yaşlarında arasında bulunan yetenekli kadın oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Peynir
Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamlarında oynayacak 30-35 yaşlarında bayan, 5-8 yaşlarında kız çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Anne ve kız rolü için oyuncu arayışımız başlamıştır.