favicon

Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Erler Film'in yapımcılığını üstlendiği Dostlar Mahallesinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen yer alıyor. Hikayesini ise Resul Ertaş kaleme alıyor. Muhteşem ikili Çağla Şikel ve Alişan dizinin baş rol oyuncuları arasında bulunuyor. Sevilen oyuncu Erkut Korkut ise dizide Selim karakterine hayat verecek olan isimlerden. Kendi halinde bir mahallenin sevinçlerini, neşelerini, üzüntülerini, aşklarını ve hayata tutunma çabalarını izleyeceğiniz bir dizi projesi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Yeni dizi projesi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular başvurularımız başlamıştır. Siz de Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekranlara kilitleyecek olan dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. 7'den 70'e tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları için online başvurularımız başlamıştır. Yapmanız gerek Dostlar Mahallesi Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine tıklayarak başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız. Başvuru formuna fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirme sürecine alınacaktır. Uygun bulunması halinde ise en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sucuk
Sucuk Reklam Filmi

Ünlü bir sucuk markasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru ile müracaat edebilirler.

Yuvamdaki
Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde oynayacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

Yoğurt
Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt reklamında rol alacak yetenekli kız çocuk oyuncu aranıyor. 6 ile 8 yaş arasında bulunan tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Parfüm
Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.