favicon

Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Dostlar Mahallesi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Erler Film'in yapımcılığını üstlendiği Dostlar Mahallesinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen yer alıyor. Hikayesini ise Resul Ertaş kaleme alıyor. Muhteşem ikili Çağla Şikel ve Alişan dizinin baş rol oyuncuları arasında bulunuyor. Sevilen oyuncu Erkut Korkut ise dizide Selim karakterine hayat verecek olan isimlerden. Kendi halinde bir mahallenin sevinçlerini, neşelerini, üzüntülerini, aşklarını ve hayata tutunma çabalarını izleyeceğiniz bir dizi projesi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Yeni dizi projesi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular başvurularımız başlamıştır. Siz de Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekranlara kilitleyecek olan dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. 7'den 70'e tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları için online başvurularımız başlamıştır. Yapmanız gerek Dostlar Mahallesi Dizisi Cast Ajans Başvurusu linkine tıklayarak başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız. Başvuru formuna fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirme sürecine alınacaktır. Uygun bulunması halinde ise en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Dostlar Mahallesi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Şevkat
Şevkat Yerimdar Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizi projesi Şevkat Yerimdar için her yaş aralığında oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.