• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Dizi Oyuncusu Başvuru

Günümüzde her geçen gün artan dizi projeleri oyunculara ve oyuncu olmak isteyen adaylara geniş bir iş imkanı sağlıyor. Bu iş alanında da cast ajansları büyük rol oynuyor. Deneyimli, deneyimsiz tüm oyuncu adaylarına kadrosunda yer vererek yeteneklerine göre oyuncu olma şansı tanıyor. Dizi oyuncusu başvuru formlarını aktive ederek, oyuncu olmak isteyen kişilere imkan tanıyor. Cast ajansları, gündemdeki dizi projelerinin oyuncu seçmelerine cast hazırlayarak kadrosundaki adayların seçmelerde şanslarını denemelerine olanak veriyor. Oyunculuğu meslek edinmiş adaylar birbirinden farklı projelerde rol almaya devam ediyor. Ajans olarak adaylarımızın başarılı olabilmeleri için kariyer planlamaları ile ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz.


DİZİ OYUNCUSU ÜCRETLERİ NASIL BELİRLENİYOR?


Dizi projeleri bir çok kişi için ciddi ekonomik gelir kaynağı haline gelmiştir. Oyuncuların canlandırdıkları role göre bütçeleri hazırlanıyor. Baş rol, yardımcı oyuncu, dialoglu yardımcı oyuncu, ana cast gibi rollerin çeşitliliğine göre aldıkları ücretlerde değişkenlik gösteriyor. Dizi projesinin başarısı bütçeleri etkileyen en önemli unsur oluyor. Ana cast oyuncuları, ücretlerini bölüm başı alırken yardımcı oyuncular günlük baz da ücret alıyor. Hem oyunculuk yapmak hem de para kazanmak için dizi oyuncusu başvuru formu doldurarak mesleğe başlayabilirsiniz. Ajansımızın iş imkanlarından faydalanmak için dizi cast ajansları bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ajansımızın çalışmış olduğu bir çok dizi projesi için yeni yüzlere ve deneyimli oyunculara her zaman ihtiyacımız var. Sadece dizi projeleri ile sınırlı kalmayarak sinema sektörü ve reklam filmi çekimleri için de oyuncu castımızın yönlendirilmesini sağlıyoruz. Oyunculuk alanında ciddi bir adım atmak istiyorsanız işini iyi yapan ajansları tercih etmeniz gerekiyor. Sektöre kazandırdığımız bir çok oyuncu adayımızın başarısı ajans olarak bizimde başarımızı simgeliyor. Bu başarıya sizlerde ortak olabilirsiniz.


Dizi oyuncularının ajanslardan temin edilmesi yapım firmaları tarafından kolaylık sağlıyor. Aradıkları role uygun adayları cast ajanslarının geniş cast kadroları sayesinde bulabilme imkanına sahip olabiliyorlar. Gönderilen adaylar arasından karar vererek oyuncu kadrosunu oluşturuyorlar. Diziler ile oyuncular arasında bağlantı kuran ajanslara oldukça fazla iş düşüyor. Oyuncunun devamlılığı, çekim yerine ulaşımı gibi koordinasyonu sağlayan ajanslar için iş disiplini büyük önem taşıyor. Oyuncunun sorumluluk sahibi olması, istenilen yer ve zamanda hazır bulunması bağlı olduğu ajansın imajını belirliyor. Bu yüzden profesyonel bir ekibe sahip olarak iş koordinasyonu ve uygun aday seçimi ile ilgili sıkı çalışmalar yapıyoruz. Dizi oyuncusu başvuru yaparak sadece ilk adımı atmış oluyor. Ajanslara başvuru yapacak adayların bu işi gerçekten istemeleri ve sabırlı olmaları gerekiyor. Ana cast tecrübesi olmayan yeni yeteneklerin, deneyim kazanabilmeleri için sabırlı ve özverili davranmalarını bekliyoruz. Oyunculukta kariyer yapabilmek için ajansınızın sizler için izleyeceği yola uyum sağlamanız ve çaba göstermeniz gerekiyor.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%