favicon

Dizi projelerinde yer almak isteyen oyuncular cast ajanslarına başvuruda bulunarak oyunculuk deneyimi yaşayabiliyorlar. Ajanslar dizilere oyuncu ve yardımcı oyuncu temini sağlamanın dışındacbilinçli ve donanımlı oyuncuları sektöre kazandırmak için çalışmalarda bulunuyorlar. Bu çalışmalar oyunculuk eğitimi ile başlıyor. Bünyesinde eğitim içeriği oluşturarak cast kadrosunu daha bilinçli ve eğitimlickişilerden oluşturuyorlar. Kişiler dizi oyuncuları aranıyor ilanlarına müracaat ederek cast ajansları ile oyunculuk yolcuğunu çıkıyorlar.


DİZİ AJANSLARI NE İŞ YAPAR?


Dizi ajansları sektördeki yapımcı firmalara talepleri doğrultusunda dizi oyuncusu temini sağlamada yardımcı olurlar. Cast ajanslarının sahip olduğu geniş cast yelpazeleri, yapımcı firmaların dizi projesine başlarken ihtiyaç duydukları oyuncu talebi için büyük avantaj sağlıyor. Cast ajansları da bu talebi sağlamak için dizi oyuncuları aranıyor ilanlarına gelen başvurular ile cast kadrolarını oluşturuyorlar. Dizilerde oynayabilmek için yeteneğin önemi olduğu kadar eğitimin de önemi büyüktür. Maalesef ülkemizde kendini geliştirmiş, eğitimli, yetenekli ve bilinçli oyuncu sayısı oldukça azdır. Sizler oyunculuk mesleğinde iyi bir kariyer izlemek istiyorsanız eğitiminizi tamamlayarak ve kendinizi bu alanda yetiştirerek iyi oyuncular arasında yer alabilirsiniz. Bunun yanında güvenilir bir cast ajansına da kayıt olarak başarılı projelerde oyunculuk yapmak imkanı bulabilirsiniz. Cast kadromuzu ajans dizi oyunculuğu linkinde yer alan başvuru formalarımızı değerlendirerek oluşturuyoruz. Linke tıklayarak başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Formumuz da yer alan bilgileri eksiksiz doldurmaya ve fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın.


Ajansımızın cast kadrosunda yer almak ve deneyimli ekibimiz ile birlikte çalışmak için online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapım şirketlerine donanımlı ve bilinçli oyuncu ve yardımcı oyuncu temini sağlamak hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu yüzden oyuncu olmak isteyen adaylarımızın kariyer gelişimine ve bilinçli oyuncular olarak sektörde yer almasına dikkat ediyoruz. Profesyonel bir ekibe sahip ve başarılı projelerde yer alan ajanslar ile çalışmanız oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirmeniz de size yarar sağlayacaktır. Oyunculuk geleceğinize sağlam bir adım atarak başlamanız yeteneklerinizi doğru değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Televizyon ekranlarında severek izlediğiniz dizilerde sizin de rol almanız imkansız değil. Artan dizi projeleri ile sıklıkla dizi oyuncuları aranıyor.