favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Dizi Başvuru Formu

Günümüzde oldukça yaygın hale gelen ve ciddi emek sarf edilen dizi projeleri için oyuncu ilanlarına başvuru yapmak için cast ajanslarında yer alan dizi başvuru formu doldurulmalıdır. Dizilere aranan yeni yüzler veya deneyimli oyunculara ajanslar tarafından ulaşılır. Yapımcılar veya yönetmenler dizi projeleri için cast ajanslarından oyuncu talep ederler. Ajanslarda role uygun olan adayları bulur ve oyuncu seçmelerine yönlendirir. Ana cast dışında yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacını da karşılayan ajanslar pek çok oyuncuya iş imkanı sunar. Bu yüzden oyuncular ve oyuncu olmak isteyen kişiler ajanslara kayıt olarak sektöre ilk adımı atarlar.


DİZİ OYUNCUSU NASIL OLUNUR?


Dizi başvuru formu içeriğinde oyuncuda bulunması gereken özellikleri belirtir ve buna uygun adaylar formu doldurur. Tabi ki dizi oyunculuk başvuruları denilince baş rol akla gelmemelidir. Deneyimsiz ve eğitimsiz oyuncular, daha önce kamera önünde yer almayanlar deneyim kazanmak için dizilerde rol almaya başlarlar. Ufak rollerde bulunarak çalışma ortamını görürler ve oyunculuk hakkında bilgi sahibi olurlar. Sabır gerektiren ve uzun bir yol olan oyunculuk mesleği, bu mesleği isteyen fakat çok az bir kesimin cesaret gösterebildiği bir alandır. Özellikle son dönemin popüler dizileri oyuncular için ciddi bir deneyim kazanmalarını sağlıyor. Cast ajanslarına kayıt olarak ekranlarda izlediğiniz dizilerde rol alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda ajansınızın yönlendirmesi ile eğitim desteği alarak dizilerde ciddi rollerde de yer alma şansınız olabilir. Oyunculuk alanında deneyim kazanmak isteyen kişiler dizi oyuncusu arayan ajanslar kısmından başvuru formumuza ulaşabilirler.


Dizilerde izlediğiniz profesyonel oyuncular gibi başarılı olmak ve bir karakter canlandırmak istiyorsanız cast ajansları ile iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz. Ajansımızın dizi başvuru formu bölümünden giriş yapabilirsiniz. Dizi başvurularının bulunduğu formlar ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak aranan role uygun adaylar ile iletişime geçiliyor. Oyunculuk mesleğini gerçekten profesyonel anlamda yapma istiyorsanız işini iyi yapan ve güvenilir ajanslara başvurmanız gerekiyor. Sizi doğru yönlendirecek ve oyunculuk alanında başarıya götürecek olan yolu gösterecek ajanslar oyuncu adayları açısından büyük önem taşır. Çünkü bu mesleğe ajansa kayıt olarak başlayan ve hiç bir proje deneyimi olmadan meslekte vazgeçen kişiler var. Bu kişiler yanlış yönlendirme veya ajansa kayıt olur olmaz baş rol oynayacağı düşüncesiyle hata yaparlar. Sizi doğru bilinçlendirecek olan ve sektörde yeri olan ajanslar ile çalışmaya özen göstermelisiniz.Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%