favicon

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yeni reklam filmi projemiz olan diş fırçası markası için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen bayan oyuncu adayları arıyoruz. İlanımızla ilgilenen bayan adaylar başvuru formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirler. Başvuru formuna gülüşünüzü yansıtan fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Tüm başvurular Diş fırçası reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır.


Ünlü bir ağız bakım markası olan müşterimizin talebi üzerine yeni reklam filmi projesi yeni yüzünü arıyor. Şansınızı denemek ve diş fırçası reklamında oynamak istiyorsanız online olarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Online başvuru formu Diş fırçası reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıp, olumlu bulunan adaylar ile iletişim kurulacaktır..


Diş Fırçası Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.