favicon

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yeni reklam filmi projemiz olan diş fırçası markası için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen bayan oyuncu adayları arıyoruz. İlanımızla ilgilenen bayan adaylar başvuru formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirler. Başvuru formuna gülüşünüzü yansıtan fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Tüm başvurular Diş fırçası reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır.


Ünlü bir ağız bakım markası olan müşterimizin talebi üzerine yeni reklam filmi projesi yeni yüzünü arıyor. Şansınızı denemek ve diş fırçası reklamında oynamak istiyorsanız online olarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Online başvuru formu Diş fırçası reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıp, olumlu bulunan adaylar ile iletişim kurulacaktır..


Diş Fırçası Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.