favicon

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yeni reklam filmi projemiz olan diş fırçası markası için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen bayan oyuncu adayları arıyoruz. İlanımızla ilgilenen bayan adaylar başvuru formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirler. Başvuru formuna gülüşünüzü yansıtan fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Tüm başvurular Diş fırçası reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır.


Ünlü bir ağız bakım markası olan müşterimizin talebi üzerine yeni reklam filmi projesi yeni yüzünü arıyor. Şansınızı denemek ve diş fırçası reklamında oynamak istiyorsanız online olarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Online başvuru formu Diş fırçası reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıp, olumlu bulunan adaylar ile iletişim kurulacaktır..


Diş Fırçası Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Vatanım
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.