favicon

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yeni reklam filmi projemiz olan diş fırçası markası için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen bayan oyuncu adayları arıyoruz. İlanımızla ilgilenen bayan adaylar başvuru formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirler. Başvuru formuna gülüşünüzü yansıtan fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Tüm başvurular Diş fırçası reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinde yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır.


Ünlü bir ağız bakım markası olan müşterimizin talebi üzerine yeni reklam filmi projesi yeni yüzünü arıyor. Şansınızı denemek ve diş fırçası reklamında oynamak istiyorsanız online olarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Online başvuru formu Diş fırçası reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer almaktadır. Başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıp, olumlu bulunan adaylar ile iletişim kurulacaktır..


Diş Fırçası Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Lens
Lens Reklam Filmi

Lens markasının reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız başlamıştır.Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Bahtiyar
Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.