favicon

Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Kozmetik sektörünün dev firmalarından biri olan deodorant markası yeni reklam filmi için hazırlıklara başladı. Ünlü marka yeni reklam filmi için yeni yüzünü arıyor. Deneyimli veya deneyimsiz 25 ile 32 yaş arasında bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Deodorant reklamında oynayacak yetenekli yeni yüzler için arayışımız başlamıştır. Reklam filminde yer almak ve markanın tanıtımında yer almak için deodorant reklam filmi oyunculuk başvurusu linkine tıklayarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Hem parfüm hem de deodorant özelliği taşıyan ürünün reklam filmin de sizin de yer alma şansınız olabilir.


Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için geç kalmadan ilanımıza başvurmayı unutmayın. Başvurularınız ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak detaylı bilgiler için sizinle iletişime geçilecektir. Belirtilen yaş aralığında ve bakımınıza özen gösteren bir bayansanız tam size göre bir reklam projemiz bulunuyor. Başvurular deodorant reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından online olarak yapılacaktır. Reklam filminin oyuncu seçmelerine katılarak şansınızı denemek için ilanımıza başvurmanız yeterli olacaktır.


Deodorant Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

4N1K
4N1K Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olacak 4N1K dizisi için yetenekli yeni yüz başvuruları başlamıştır. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Kuru
Kuru Temizleme Reklam Filmi

Kuru temizleme firmasının reklam filmi için 40 ile 45 yaşlarında yetenekli erkek oyuncu aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Parfüm
Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Süpürge
Süpürge Reklam Filmi

Elektrikli süpürge reklam filmi için yeni yüzler aranıyor. 35 ile 40 yaşlarında arasında bulunan yetenekli kadın oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Sabun
Sabun Reklam Filmi

Sabun reklam filminde rol alacak 40'lı yaşlarında bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği iyi olan adayların başvurularını bekliyoruz.