Reklam filmlerinde rol alan çocuklar oldukça olumlu etkiler bırakıyor. Erken yaşta oyunculuk sektörüne giriş yapan çocuklar ileri de başarılı oyuncular olarak karşımıza çıkabiliyor. Yapım şirketleri reklam projeleri için aradıkları çocuk oyunculara ajanslara vasıtası ile ulaşıyor. Çocuklar için reklam ajansı seçerken ve başvuru yaparken ailelerin onayı olması gerekiyor. 18 yaş altındaki tüm oyuncu adayları ailelerinin onayı ile ajanslara kayıt olabiliyorlar.


REKLAM PROJELERİNE ARANAN ÇOCUKLARA NASIL ULAŞILIYOR?


Günümüzde pek çok aile çocuğunun televizyon ekranlarında yer almasını istiyor. Özellikler reklam filmlerinde çocuğunu görmek isteyen aileler cast ajanslarının kapısını çalıyor. Cast ajansları reklam projelerine aranan çocuklar için öncelikle oyuncu sunumu gerçekleştiriyorlar. Sunumların ardından deneme çekimleri için reklam filminin oyuncu seçmeleri yapılıyor. Aileler bu seçmelere çocuklarını götürerek, reklam filminin deneme çekimine katılmalarını sağlıyorlar. Deneme çekimleri tamamlandığında yapım şirketi ile yönetmenler tarafından değerlendirme yapılıyor. Role en uygun çocuk oyuncuya karar verilerek bu bilgi ajansla paylaşılıyor. Ajans çocuk oyuncunun ailesini detaylı tüm bilgilendirmeye yaparak çekim sürecine aşaması başlıyor. Çocuklar için reklam ajansı oyunculuk alanında önemli bir adım olarak sayılıyor. Çünkü reklam projesi çocuk oyuncunun tanınması ve oyunculuğunu gösterebilmesi için önemli projelerdendir. Reklam projelerinde çocuğunuzun da değerlendirilmesi için ajansımızın intenet sitemizde yer alan çocuk reklam ajansları başvuru kısmından bize ulaşabilirsiniz.


İnternet sitemizde yer alan başvuru formuna çocuğunuzun kişisel bilgileri ile varsa deneyimlerini yazarak başvurusunu yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu bulunması halinde sizinle irtibata geçen ekimiz kayıt aşaması için detaylı bilgileri veriyorlar. Ajansımız da bulunan fotoğraf stüdyomuzda profesyonel fotoğraf çekimleri yapılıyor çocuk oyuncu adaylarının. Bu profesyonel fotoğraf çekimleri reklam projeleri için hazırlanan sunum dosyalarına ekleniyor. Çocuklar için reklam ajansı birimimiz yapmış oldukları profesyonel çalışmalar ile bugune kadar pek çok çocuk reklam oyuncusu kazandırmıştır sektöre. Siz aileler de çocuğunuzun reklam filmlerinde oynamasını hem hoş bir anı hem de oyunculuk kariyeri açısından güzel bir başlangıç olmasını istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken çocuğunuzun fotoğrafını eklemeyi unutmamalısınız. Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.