• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Çoçuk Reklam Ajansları İstanbul Başvuru

Reklam ajanslarının ana görevlerinden biri oyuncu temini sağlamaktır. Reklam projelerinde oynayacak oyuncu adaylarını cast kadrosundan yönlendirerek sektörün ihtiyacını karşılayan kuruluşlar arasında önemli bir yere sahiptirler. Çocuk reklam ajansları İstanbul başvuru formunu internet sitelerinde yayınlayarak kolay ulaşılabilir hale getirmişlerdir. Yetenekli çocuklarınızın televizyon ekranlarında yayınlanan reklam filmlerinde rol alması için cast ajanslarına bu formlar üzerinden başvuruda bulunarak bir adım atmış olursunuz.


REKLAM AJANSLARINA HERKES BAŞVURU YAPABİLİR Mİ?


Cast reklam ajanslarının kapıları herkese açıktır. Çünkü reklam projeleri çok geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Dolayısıyla her sektördeki firma tanıtımı için reklam projelerine sıklık ile başvurur. Reklam projelerinin geniş bir yelpazede yer alması beraberinde oyuncu çeşitliliğini de doğuruyor. Çocuk reklam ajansları İstanbul başvuru şartları arasında en önemli unsur çocuğun yeteneği ve ilgisinin olmasıdır. İlgisi olmayan çocuklar ailelerin baskısı ile ajanslara kayıt oldukları takdirde seçildikleri projede rol alırken pek çok insan zorluk yaşayabilir. Hem çekim süreci zorlu geçer hem de çocuk açısından hoş bir deneyim olmaz. Bu yüzden biz ajans olarak ailelerin düşüncelerine onay verirken çocuğun sektöre olan ilgi ve yeteneğinin farkında varılmasını istiyoruz. Reklam filmleri çocuklar için güzel bir deneyim olurken aynı zamanda ekonomik gelirde elde edebildikleri bir meslek olarak karşımıza çıkıyoruz. Ailelerde çocuklarına hem hoş bir anı hem de ekonomik kazanç sağlamaları açısından oldukça olumlu bakıyorlar bu mesleğe. Çocuğunuzun reklam projelerinde yer alması için çocuk reklam ajansı başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.


Çocuklar için geniş bir reklam sektörü yer alıyor. Çocuk giyim ve çocuk yiyecek ürünleri bunların başında geliyor. Aynı zamanda milyonlarca firma sevimli çocuklara reklam filmlerinde yer vermek istiyor. Bunun nedeni ise, çocukların algıdaki pozitif duyguları ile ürün veya hizmet tanıtımlarında istedikleri olumlu tepkilere ulaşabiliyorlar. Çocuk reklam ajansları İstanbul başvuru formlarına online olarak ulaşmanız mümkün. Çocuğunuzun bilgilerini formlara girerek fotoğrafları ile birlikte başvuru aşamasını tamamlamış olursunuz. Ailelerinin onayı ile reklam cast ajanslarına kayıt olan çocuklar bugün pek çok reklam projesinde yer alma şansını bulabiliyor.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%