Çocuk oyuncuların dizi projelerinde, sinema filmlerinde ve reklam çekimlerinde gösterdikleri başarılı oyunculuk performanslarına günümüzde sıklık ile rastlıyoruz. Çocuk oyuncular televizyon sektöründe büyük rol oynuyorlar. Çocuk yaşta şöhret sahibi olarak oyunculuk kariyerine devam eden pek çok ünlü oyuncumuz bulunuyor. Küçük yaştan oyunculuk mesleğine adım atan ve performanslarıyla şaşırtan minikler geleceğin usta oyuncuları arasına girmeye hazırlanıyorlar. Aileler çocuk kast ajansları başvuru formlarını doldurarak çocuklarının oyunculuk yeteneklerini değerlendirmek istiyorlar.


ÇOCUĞUMUN OYUNCU OLMASINI İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?


Öncelikle çocukların oyuncu olması ailelerin kararıyla gerçekleşmiyor. Çocuğumun oyuncu olmasını istiyorum diyen bir ailenin, çocuğunun yeteneklerinin ve ilgisinin farkında olması gerekiyor. Televizyon ekranlarında izlediğimiz çocuk oyuncular yeteneklerini ve oyunculuğa olan sevgilerini ekran başında onları izleyen kitleye hissettirmeyi başarıyorlar. Sizler de ebeveyn olarak çocuğunuzun oyunculuk yeteneği olduğuna inanıyorsanız çocuk kast ajansları vasıtasıyla sektöre giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Oyunculuk mesleğine olan ilgi ve yeteneklerini erken yaşlarda fark ederseniz başarılı birer oyuncu olmaları yolunda çok büyük destek sağlamış olursunuz. Ajansımızın cast kadrosunda bulunan çocuk oyuncularımız arasında çocuğunuzun da yer almasını ve televizyon projelerinde rol almasını istiyorsanız çocuk cast ajansı linkine tıklayarak başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri gibi pek çok projede yer alma şansları olabilir. Ailelerin onayı ile uygun projelere sunumları yapılarak seçilmeleri durumunda hem ekonomik anlamda hemde mesleki anlamda kazanç sağlayan çocuk oyunculara sektörde ihtiyaç hiç bir zaman bitmiyor.


Çocuk oyuncuların rol aldığı dizi ve sinema filmi projeleri gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu artışa bağlı olarak yönetmen ve yapımcı firmalar cast ajanslarından çocuk oyuncu talep etmektedir. Bizde çocuk kast ajansları arasında yer alarak bu talebi en doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Çocuğunuzun oyunculuk mesleğinde ilerlemesini ve televizyon ekranlarında yer almasını istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız ekiplerimiz tarafından incelenerek olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçiyoruz. Çocuklarınızın profesyonel fotoğraf çekimlerini gerçekleştirerek sunum dosyalarını hazırlıyoruz.