Çay Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Ünlü markanın bu yıl yenisi çekilecek olan reklam filmi için deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır. Çay markasının yeni reklam filmi için hazırlıklar başladı. Reklam filminde rol alacak 25-35 yaş arası bayan ve 30-45 yaş arası bay oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların çay reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinden formumuzu doldurarak başvurmaları gerekiyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminin yeni yüzü sizler olabilirsiniz. Başvurularınız ekimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Seçmelerde yer alarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Reklam filminde rol alma şansını yakalayabilirsiniz.


Çay markasının yeni reklam filmi oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyuncu adayları ajansımızın cast kadrosundan seçilecek olup, sizler de başvuruda bulunarak bu projede şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam filmi seçmelerine katılmak için çay reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacağından formu doldururken portre ve boy fotoğrafınızı eklemeniz gerekiyor. Reklam filmi oyuncu adaylarını arıyor. Oyunculuk alanında güzel bir deneyim yaşamak istiyorsanız başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Çay markasının reklam yüzü olabilirsiniz. Aranan şartlara sahipseniz web sitemiz üzerinden yayınladığımız başvuru formumuzu eksiksiz doldurarak bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Çay Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Sabun
Sabun Reklam Filmi

Sabun reklam filminde rol alacak 40'lı yaşlarında bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği iyi olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.