favicon

Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Ünlü markanın bu yıl yenisi çekilecek olan reklam filmi için deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır. Çay markasının yeni reklam filmi için hazırlıklar başladı. Reklam filminde rol alacak 25-35 yaş arası bayan ve 30-45 yaş arası bay oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların çay reklam filmi oyunculuk başvurusu linkinden formumuzu doldurarak başvurmaları gerekiyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminin yeni yüzü sizler olabilirsiniz. Başvurularınız ekimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Seçmelerde yer alarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Reklam filminde rol alma şansını yakalayabilirsiniz.


Çay markasının yeni reklam filmi oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyuncu adayları ajansımızın cast kadrosundan seçilecek olup, sizler de başvuruda bulunarak bu projede şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam filmi seçmelerine katılmak için çay reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacağından formu doldururken portre ve boy fotoğrafınızı eklemeniz gerekiyor. Reklam filmi oyuncu adaylarını arıyor. Oyunculuk alanında güzel bir deneyim yaşamak istiyorsanız başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Çay markasının reklam yüzü olabilirsiniz. Aranan şartlara sahipseniz web sitemiz üzerinden yayınladığımız başvuru formumuzu eksiksiz doldurarak bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Çay Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.

Hastane
Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi için 20 ile 35 yaş arası yeni yüz erkek ve kadın oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Avlu
Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisi için her yaştan yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Başvurular online alınacaktır.