Film, dizi, reklam, katalog çekimleri, defileler gibi pek çok alan da hizmet veren casting ajans sektörü çağın yoğun rağbet gören firmaları arasında yer alıyor. Casting ajanslar oyuncu, yardımcı oyuncu, figüran, manken, model ve fotomodel adaylarını cast kadrosunda barındıran ve onları iş alanlarına yönlendiren aracı kurumlardır. Yapım şirketleri, yönetmenler, modacılar ve organizatörlerin de bağlantı kurarak ihtiyaç duydukları adayları temin ettikleri kurumlardır. Hem proje kurucularına hem de sektörde çalışmak isteyen adaylara hizmet, sunan geniş portföylere sahip olan ajanslar profesyonel hizmet anlayışına sahiptirler.


CAST HİZMETİ SUNAN FİRMALAR VE EKİPLERİ


Sektöre cast hizmeti sunan firmalar gün geçtikçe artış göstermektedir. Türkiye'nin her yerinde hemen hemen casting ajans firmaları kuruluyor. Çoğunlukla İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere büyük şehirler de hizmet veren ajanslara gelişen teknoloji sayesinde Türkiye'nin her yerinden ulaşmak mümkün hale geldi. Cast ajanslarının internet siteleri üzerinde bulunan başvuru formları ile online başvuru yapabilme imkanı bulunuyor. Bu nedenle ajansların cast kadrolarında çok geniş bir oyuncu, yardımcı oyuncu ve manken portföyüne rastlayabiliyoruz. Fakat bunlar arasında güvenilir ve profesyonel hizmet sunan ajansları ayırt etmek gerekiyor. İyi bir ajans, sektörde yer edinen, güzel projelerle çalışan ve güçlü bir ekibe sahip ajanslardır. Ajanslarda çalışan analitik düşünebilen, empati kurabilen, alanın da uzman ve iyi bir gözlemci kişiliği olan güçlü bir ekip bulunması gerekiyor. Oyuncu, manken, model ve fotomodel adayları için ajanslarda bulunan ekibin profesyonelliği çok önemlidir. Kişinin yetenekleri, fiziksel görünümü ve yeterlilikleri ile uyumlu projeleri birleştiren uzman ekipler, kişinin doğru projede yer almasını ve projenin de doğru kişi ile buluşmasını sağlayarak başarıya götür. Yeteneklerinizi doğru değerlendirerek bilinçli bir adım ile sektöre giriş yapmak istiyorsanız ajans casting başvurusunu linkimizden yapabilirsiniz.


Casting ajans hizmetimiz ile uzun yıllardır sektörde var olan bir firmayız. Varlığımızı ve başarılarımızı doğru seçimler yapan uzman ekibimize ve yetenekli oyuncu, oyuncu adayı, manken ve model adaylarımıza borçluyuz. Şirketimizin vizyonu Türkiye genelinde güvenilir ve profesyonel hizmet sunan markamızın devamlılığını sağlamak olurken, misyonumuz ise televizyon ve medya sektöründe öncü ve fark yaratan ajans konumumuzu gün geçtikçe ileriye taşımaktır. Casting ajans denilince akla gelen isimlerden olmamızı sağlayan hizmet anlayışımıza siz de ortak olabilirsiniz. Ajansımıza başvuruda bulunarak çalışmış olduğumuz projelerde yer alarak, güçlü kadromuza siz de dahil olabilirsiniz.