• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajanslarına Başvuru

Oyuncu adayları film, dizi ve reklam çekimlerinde rol alabilmek için cast ajanslarını tercih etmektedirler. Bir çok yapım firması oyuncu ihtiyacını cast ajanslarından temin ediyor. Ajansların kadrosuna dahil olan oyuncular sayesinde yönetmenler veya yapımcılar projeleri için oyuncu seçmelerini, profesyonel kurumlardan almayı tercih ediyorlar. Bu sayede hem oyuncular hemde televizyon projeleri ortak paydada buluşmuş oluyorlar. Cast ajanslarına başvuru yapan oyuncu adayları, mesleki kariyerlerine doğru bir adım ile başlamış olurlar. İzleyecekleri yolu ve oyunculuğa dair her şeyi öğrenebilecekleri, işinde profesyonel ajanslarla çalışmanın ayrıcalığını hissedecekleri bir süreç içerisine giren oyuncular mesleğe başarılı bir adım atmış olurlar.


CAST AJANSLARININ YETİŞTİRDİĞİ ÜNLÜ OYUNCULAR


Cast ajanslarına başvuru yapan ve kendini geliştirerek ünlü bir oyuncu haline gelen bir çok oyuncu var. Televizyon ekranlarında izlediğimiz dizilerde, sinema filmlerinde veya reklam çekimlerinde rol alan oyunculukta başarılarını ispatlamış ve izleyicinin beğenisini kazanmış tanınmış oyuncuların çoğunun bir cast ajansı geçmişine rastlamak mümkündür. Cast ajanslarının yetiştirdiği ve başarılarına destek olduğu oyuncuların bilinçli ve donanımlı olarak sektöre giriş yapması başarılarını kaçınılmaz yapmıştır. Ajans olarak cast kadromuzda bulunan adaylarımızdan bazıları başarılı dizi projelerinde rol almaya halen devam ederken, bazıları da çeşitli reklam projelerinde markaların yüzü olmayı başarmışlardır. Ajans olarak gurur duyduğumuz oyuncularımızın gelişimi ve kariyer basamakları için özverili çalışmalarda bulunarak tüm süreçleri ile yakından ilgilendik. Ailemize dahil olan tüm adayların oyunculuk mesleğine olan inançlarından yola çıktık. Deneyimli ve eğitimli adayların doğru projelerinde yer almasını sağlarken deneyimsiz adaylarında eğitimleri ile yakından ilgilenerek iyi bir oyuncu olabilmeleri için yol gösterdik. Sizlerde oyunculuk hayallerinize yaklaşmak ve doğru bir ekip ile ilerlemek istiyorsanız cast ajans başvuru linkinden başvuru yapabilirsiniz.


Çabasına ve azmine inandığımız oyuncu adaylarımızın, geleceğin başarılı ve ünlü oyuncuları arasında olabilmeleri için proje çalışmalarımızda dikkatle ilerledik. Rol ile oyuncu adayı arasındaki doğru eşleşmeyi sağlayarak başarılı olmalarına yardımcı olduk. Her rolün gerektirdiği fiziki bir benzerlik ile duygu yoğunluğunun geçeceği bir yetenek olduğunu düşünürsek projeye uygun adayların seçmelerinde yer almasına dikkat ettik. Doğru uyum oranı ne kadar yüksek olursa seçmelerdeki şanslarının da bir o kadar artabileceğini düşünerek hareket ettik. Ve bu yaklaşım ile oyuncu adaylarımızın seçmelerdeki şansına destek verdik. Bilinçli ve eğitimli bir oyuncu olmayı hedefliyorsanız cast ajanslarına başvuru yaparken dikkat etmelisiniz. Sizi doğru yönlendirebilecek ve size katkı sağlayabilecek ajanslar ile bağ kurun.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%