• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajansları Başvuru Formu

Toplumumuzda oyunculuk mesleğine yeteneği olan ve bu alanda çok başarılı olabilecek fakat hiç bir girişimde bulunmayan bir çok yetenekli insan var. Her gün televizyon ekranlarından izlediğimiz ünlü oyuncular bu cesareti göstererek ve sabırla bu yerlere gelmişlerdir. Bu sektörde yer almak için cast ajansları başvuru formu doldurarak ajanslara kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunculuk alanında doğru adımla ilerlemek ve işini iyi yapan ajanslarla çalışmak fayda sağlayacaktır. Dizi sektörünün gelişmesi ile birlikte oyunculara iş imkanı arttı ve cast ajanslarına başvurular yoğunlaştı. Yoğunlaşan başvurular ciddi bir cast çeşitliliğine yol açarak yapım şirketlerinin işini kolaylaştırdı.


OYUNCULUK BAŞVURUSU İÇİN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?


Oyunculuk başvurusu için standart özellikler aranmamaktadır. Cast ajansları başvuru formu her yaştan ve özellikten kişiye açıktır. Başvurular deneyim ve yetenekler göz önünde bulundurularak farklı projelerde değerlendirilebiliyor. Genç, yaşlı, çocuk, bebek demeden her yaştan birey oyunculuk başvurusunda bulunabiliyor. Sektör içerisinde kendini geliştiren ve eğiten adaylar meslekte kendilerine yer bulabiliyorlar. Sadece güzel olmak, yakışıklı olmak veya güzel bir fiziğe sahip olmak gerekmiyor. Oyunculuk kabiliyeti yüksek kişiler yetenekleri ile fark yaratabiliyorlar. Canlandırılacak karaktere hayat vermek kolay bir iş değildir elbet. Fakat eğitimle ve edinilen tecrübeler ile geliştirmek mümkündür. Bir oyuncuda bulunması gereken en önemli özellik yenilikçi olmasıdır. Bir role bağımlı kalmadan kendini sürekli geliştirmek ve farklı rollerde yer almak oyuncu için çok önemlidir. Örneğin projede yer alan rolde dans sahneleri varsa oyuncu seçmelerinde dans edebilen veya dans eğitimi almış kişilerin önceliği olacaktır. Tabi bu sadece dans ile sınırlı değildir. Dövüş teknikleri, mimik kullanımı, diksiyon gibi bir çok alanda kişisel gelişim gösteren oyuncu adaylarının tercih sebebi daha fazladır diğerlerine göre. Sizlerde oyuncu olmak istiyorsanız ve bu yolda sabırla ilerleyeceğinize inanıyorsanız oyunculuk için başvuru formu kısmından ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.


Taklit yeteneğiniz veya ekran ışığınız olduğunu düşünüyorsanız cast ajansları başvuru formu doldurarak bu yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Yapım şirketleri ve yönetmenler tarafından düzenlenen seçmelerde şansınızı deneyebilirsiniz. Oyunculuk alanında gerçekten bir şeyler yapmak için cast ajanslarına başvuru yolunu tercih ederek bilinçli bir adım atabilirsiniz. Usta oyuncuların yer aldığı dizilerde ufak rollerde başlayarak onların tecrübelerini gözlemleyerek kendi çizginizi oluşturabilirsiniz. Gelir elde etmek ve oyunculuk hayalinizi gerçekleştirmek için cesaret göstererek bir adım atabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%