• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajansları Başvuru

Televizyon ekranlarının film, dizi ve reklam çekimlerinde rol alarak oyunculuk yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz her yaştan kişi cast ajansları başvuru formlarını doldurarak kayıt olabilme şansına sahiptir. Kişiler çeşitli projelerde deneyimlerine ve yaş gruplarına göre rol alıyorlar. Deneyimi olmayan adaylar ufak roller ile başlayıp yeteneklerini eğitimle destekleyerek oyunculuklarını geliştirebiliyorlar. Ajansların kararlaştırdığı kariyer planları ile mesleki oluşum tamamlanıyor. Günümüzde pek çok kişi oyunculuk hayali kuruyor. Fakat çok azı bu yönde kendilerini geliştirip harekete geçebiliyor. Ajanslara kayıt olmak ilk adım olarak sayılsa da ardından izlenecek yolu takip etmek ve sabır göstermek iyi bir oyuncu olabilmek için en önemli faktördür.


AJANS BAŞVURU FORMLARININ İÇERİĞİ


Cast ajansları başvuru yaparken öncelikle form doldurmanız gerekiyor. Formların içeriğinde ise boy, kilo, deneyimler, eğitim, fotoğraf ve iletişim bilgileri yer alıyor. Formların dolduruluş amacı ajansların oyuncu adayları hakkında bilgi sahibi olması ve buna göre kariyer gelişimlerinde izlenecek yolun belirlenmesidir. Oyuncu adayları cast ajanslarına kayıt olarak dizilerde ve reklam filmlerinde yer alabiliyorlar. Tabi ki her kayıt olan kişinin bir karakteri canlandırması yanı dialoglu rol yapması mümkün değildir. Yetenek ve eğitimle şekillen oyunculuk için kişinin kendini bilmesi ve aceleci olmaması gerekiyor. Profesyonel cast ajansları kişilere bu yönde destek vererek bilgilendiriyor. İzleyecekleri yolu doğru karar ve adımlarla belirleme şansına sahip olabiliyor adaylar. Ajans olarak oyuncularımızın başarısına ortak olabilmek için etkin çalışmalar yapıyoruz. Sizlerde oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ve bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız cast ajans başvuru formumuzu doldurarak desteğimizden ve deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.


Oyuncu olmak isteyen kişilerin yapmış olduğu en büyük hatalardan biri çaba göstermemektir. İlk adımı atarak ajanslara kayıt olup, yeteneklerini geliştirmeyerek hemen baş rolde oynayabileceklerini düşünerek kısa zamanda pes ediyorlar. Ve sorumlusu olarak ajansları görüyorlar. Ancak cast ajansları adaylarına yol gösterir ve başarıya giden yolda nasıl davranmaları gerektiğini öğretir. Bu tavsiyeler ile birlikte hareket eden adaylar ajansın yönlendirdiği projede başarılı olabilir. Başarısız olan adaylar ise inançlarını kaybetmeyerek hangi noktalarda yetersiz olduklarının farkına vararak o yönde gelişimlerine ağırlık vererek bir sonraki projede başarılı olabilirler. Bu yüzden uzun bir yola çıktığınızı unutmamanız gerekiyor. Cast ajansları başvuru formu doldururken iyi düşünmeli ve gerçekten oyunculuğa olan isteğinizi iyi tartmanız gerekir. Bir oyuncu ne kadar başarılı olursa olsun sürekli kendine yenilikler katmalıdır. Oldum demek yerine daha ne öğrenebilirim mantığı ile oyunculuğa devam ederse sektördeki yerini canlı tutabilir.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%