favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajansına Başvuru

Oyuncu veya manken olmak isteyen adaylar cast ajansına başvuru yaparak birbirinden farklı projelerde yer alma şansına sahip olurlar. Adaylar oyunculuk yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek için ajansların deneyimlerinden ve profesyonelliğinden faydalanırlar. Tek başına bir oyuncunun sektörde yer edinebilmesi oldukça güçtür. Güvenilir ve başarılı projeler ile buluşmak için ajanslar ilk tercih kapılarıdır. Ajansların izlediği yol ve piyasadaki değeri kariyer planı açısından güvenilir bir ortam sunar oyuncu olmak isteyen adaylara. Bu yüzden her gün milyonlarca kişinin başvurduğu ajansların cast kadrolarına girmek oyuncular için atılan ilk adımdır. Tabi güvenilir kurumları tercih etmek bu konuda çok önemlidir.


CAST AJANSINA HERKES BAŞVURU YAPABİLİR Mİ?


Ajansların kapıları her yaştan bireye açıktır. Fakat yetenekli ve oyunculuk konusunda istekli adayların başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Bunların yanında oyunculuk mesleğine gerçekten istekli ve eğitimler ile yeteneklerini ciddi anlamda geliştiren adaylarında olduğunu unutmamalıyız. Her ne kadar yeteneğiniz olursa olsun oyunculukta eğitim ve gelişim çok önemlidir. Bugün ekranlarda izlediğimiz başarılı oyuncular bile oyunculuk hayatları boyuncu her geçen gün kendilerine kattıkları yenilikler ve sürekli öğrenme duygusu ile mesleki kariyerlerinde duraksama yaşamıyorlar. Cast ajansına başvuru yapan ve bir çok televizyon projesinde yer alan oyuncu vardır. Bu oyuncular fark yaratmak ve iyi yerlere gelebilmek için yoğun emek göstermektedirler. Sadece ajanslara kayıt olarak çaba göstermeyen ve yeteneklerini geliştirmeyen kişiler ise hayal kırıklığı yaşamaktadırlar. Çünkü her meslekte olduğu gibi oyunculuğunda emek gerektiren bir yolculuk olduğunu unutmamak gerekiyor. Bilinçli ve donanımlı oyunculardan olmak istiyorsanız a href="cast-ajans-basvuru"> sayfasından formumuzu doldurarak ön kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ajansımızın profesyonel ekipleri tarafından incelenen başvurular ile iletişime geçilerek uygun görülen adaylar ile detaylı bilgiler paylaşılıyor.


Her yaştan birey cast ajansına başvuru yapabiliyor. Ajansların cast kadrolarında ciddi bir çeşitlilik söz konusudur. Çünkü yapımcı veya yönetmenlerin projeleri için birbirinden farklı tipte ve yaşta oyuncu ihtiyacı bulunur. Artan dizi ve sinema projeleri oyuncu ihtiyacını da arttırıyor. Bu sebeple cast ajanslarının her ihtiyaca yönelik casta sahip olmaları gerekiyor. Bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin sektörde oyuncu ihtiyacı bulunur. Ajansların temin ettiği oyuncular yaş ve deneyimlerine göre çeşitli projelere sunuluyor ve deneme çekimleri yapılıyor. Deneme çekimlerinde başarılı bulunan adaylar role uygun bulunarak çekimlere başlanıyor. Ajans olarak kaliteli hizmet anlayışımız ile bugüne kadar bir çok projede oyuncularımızın yer almasını sağladık. Yeni yüzlere de şans vererek kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%