• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajansı Başvuru Formu

Cast ajanslarının oyuncu kadrolarını oluşturmak için kullandığı başvuru formları vardır. Bu formlarda oyuncuya ait bilgiler yer alır. Bu bilgilerden biraz bahsedecek olursak, adayın kişisel bilgilerinin yer aldığı bölüm, yeteneklerinin olduğu bölüm ve iletişim bilgilerinin olduğu bölümler vardır. Bunların yanında fotoğraf ekleyebileceğiniz alanlar mevcuttur. Bu formların amacı adayın tanınması ve oyunculuğa giriş için uygun olup olmadığının tespitinin yapılabilmesidir. Her ajans internet siteleri üzerinden başvuru formlarını yayınlayarak bireylerin ulaşabilmelerini sağlar. Cast ajansı başvuru formu dolduran adayların bilgileri ajans çalışanları tarafından incelenerek değerlendirmeye alınır.


BAŞVURU FORMLARININ GİZLİLİK ESASI


Başvuru formları ajansların kendilerine ait internet siteleri üzerinden yada şahsen başvuru esnasında doldurulan formlardan oluşur. Bu formlar ajansların datalarına kayıt edilir ve ajans çalışanları dışında erişimi mümkün değildir. Ajans personeli başvuru formlarını inceleyerek değerlendirir ve uygun bulunan adayların asıl kayıt işlemlerini oluşturur. Peki asıl kayıt işlemleri nelerdir? Asıl kayıt işlemi, ön başvuruların olumlu bulunanları arasından adaylar ile ile iletişime geçilerek profesyonel fotoğraf çekimleri ile başlar. Stüdyolarımızda gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri adayın oyuncu profiline eklenerek cast kadromuza dahil edilmesi sağlanır. Adaylar kendilerine özel verilen şifreler ile profillerine giriş yapabilirler. Dizi, film ve reklam çekimlerinin oyuncu seçmeleri için bu profillerden yararlanılır. Ajans olarak cast kadromuz uzman ekiplerimiz tarafından çeşitli projelerde değerlendirilir. Sizlerde ajansımızın bünyesinde oyunculuğa adım atmak ve meslekte ilerlemek istiyorsanız ajans başvuru formu linkinden başvuru yapabilirsiniz. Cast ajansı başvuru formu bilgilerini eksiksiz doldurarak tarafımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Ajansımızın oyuncu ailesinde yer alabilmek için sizlerde başvuruda bulunarak bir çok projede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Adayların yeteneklerine ve özelliklerine uygun işler alanında uzman cast direktörlerimiz tarafından belirlenerek oyuncu seçmelerine gönderilir. Deneyimsiz adayların kendilerini geliştirebilmesi ve set ortamlarını yaşayabilmeleri için dizi setlerinde ufak rollerde bulunmaları sağlanır. Cast ajansı başvuru formu ekibimizin adaylar hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Formlarda yer alan bilgiler incelenerek adayın kariyer planı bu doğrultuda geliştirilir. Bu yüzden formdaki bilgilerin doğruluğu aday açısından çok önemlidir.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%