• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajansı Başvuru

Oyuncu adayları cast ajansı başvuru formu doldurarak ajans kadrolarına dahil oluyorlar. Ajansların sağladığı dizi, film ve reklam projelerinin seçmelerinde yeteneklerini sergileyerek oyunculuk yapabiliyorlar. Tek başına ajanslara kayıt olmak oyunculuk mesleği için yeterli olmuyor. Eğitim alarak oyunculuk ile ilgili kendilerini geliştirerek seçmelerdeki şanslarını arttırıyorlar. Cast ajansları oyuncu adaylarına destek olarak nasıl başarılı bir oyuncu olunur hakkında yol gösteriyor. Yetenekli bireyler aldıkları eğitimler ile oyunculuk performanslarını güçlendiriyorlar. Ajansların kadrolarında yer alarak yapımcı veya yönetmenlerin aradıkları rol seçmelerine ulaşabiliyorlar.


CAST AJANSLARINA BAŞVURUDA BULUNURKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?


Cast ajansı başvuru formu doldururken bireylerin iyi düşünmesi gerekir. Gerçekten oyunculuk mesleğini isteyip istemediklerini, yeteneklerini ve sabır gerektiren bir yol olduğunu düşünmeleri gerekiyor. Bilinçsiz ve düşünülmeden yapılan başvurular hem birey açısından hem de ajans açısından zaman kaybına ve başarısızlığa yol açabiliyor. Karar verdikten sonra güvenilir ve işini iyi yapan ajansları araştırmak gerekiyor. Çoğu oyuncu adayının aklını başvuru ücretleri karıştırabiliyor. Fakat başvuru ücreti kayıt aşaması için bir çok ajansın uygulaması gereken koşullardan olabiliyor. Profesyonel fotoğraf çekimleri ve projelerde kullanılmak üzere hazırlanan sunu dosyalarınız için kayıt aşamasında ücret talep edilebiliyor. Bu rakamların çok uçuk bütçelere değinmediğini bilmenizde yarar var. Başvuru ücreti alan ajanslara sizin ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Bunun yanında ciddi rakamlar isteyen ajansların içerİği ve çalışmaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Güvenilir bir ajansla çalışmak istiyorsanız cast ajans başvuru linkinden ajansımıza başvuru yapabilirsiniz.


Başvuru işlemleri tamamlanan adaylar hemen oyuncu olabileceklerini düşünmemelidirler. Çünkü bunu düşünerek yola çıkanlar hayal kırıklığı yaşamayı göze almalıdırlar. Tabi bu düşünce deneyimsiz ve eğitimsiz oyuncu adayları için geçerlidir. Yeteneğiniz var ise tabi ki oyuncu olma şansınız olabilir. Oyunculuk eğitimleri alarak ve projelerde ufak rollerde yer alarak deneyim kazanabilirsiniz. Elde ettiğiniz deneyimler ile oyunculuk gözlemi yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Sabırlı ve uzun bir yola çıktığınızı unutmamanız gerekir. Her gün milyonlarca oyuncu adayı cast ajansı başvuru formu dolduruyor. Bu oyuncu adayları içerisinde kendini geliştiren ve çaba gösteren adaylar başarıya ulaşabiliyor. Kaç yaşında olursanız olun iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız doğru ajanslara kayıt olarak izleyeceğiniz yoldan şaşmadan ilerlerseniz başarıya ulaşabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%