Ajansların oyuncuların kariyerlerine doğrudan etki ettiğini yıllardır gözlemlemekteyiz. İşini iyi yapan profesyonel ajanslar sektöre birbirinden başarılı oyuncuları kazandırmayı başarmıştır. Oyuncu ile ajans arasındaki ilişki meslekte ciddi bir yere sahiptir. Televizyon ekranlarında izlediğimiz dizilerin başarılı oyuncuların çoğu cast ajans ünlüleri olarak tanınırlar. Ajansın başarısı yetiştirdiği oyuncusundan kendini belli eder. Oyuncu olmak isteyen bir adayı, bağlı olduğu ajans ne kadar iyi bilinçlendirir ve donatırsa kişi o kadar başarılı olur. Kayıt almak her ajansın yaptığı bir işlemdir. Ancak bünyesindeki kayıtlı oyuncu adaylarını projelerde değerlendirmek ve onların eksik yanlarını göstererek destek olmak işinde iyi olan ajansların göstergesidir.


CAST AJANSLARINA BAĞLI OYUNCULUK NASIL OLUR?


Oyuncu olmak isteyen adayların ajanslara başvuruda bulunması, güvenilir projelere ulaşmak ve sektörde işin ehli kimseler ile birlikte yürümektir. Oyuncu eksik yanlarını görür, geliştirmesi için doğru yönlendirme metotlarını bulur, deneyim elde eder, yapımcı ve yönetmenler ile birlikte çalışma tecrübesinden yararlanır. Başvuruda bulunarak ajansın cast kadrosuna dahil olursunuz. Ardından ajansın çalıştığı projelerin oyuncu seçmelerine katılırsınız. Sergilediğiniz performans ile seçmelerden netice alırsınız. Olumlu görülen adaylar çalışmaya başlar ve ajans oyuncusunun tüm haklarını savunur. Oyunculuk mesleğinde ilerlemeniz için gerekenler hakkında doğru bilinçlendirilirsiniz. Bu şekilde başvuru yaparak cast ajans ünlüleri arasında olan bir çok oyuncu vardır. Güvenilir ajanslar adaylarının başarısı için gereken tüm çabayı gösterirler. Ajansımızın bir çok başarılı dizi, film ve reklam çekimlerinde rol alan oyuncuları oldu bu zamana kadar. Gösterdikleri sabır ve yetenekle başarılı işlere imza atan oyuncularımız her zaman gurur kaynağımız oldu. Sizler de yeteneklerinizi doğru değerlendirmek istiyorsanız cast ajans başvuru sayfasından formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilir ve kadromuza dahil olabilirsiniz.


Dizilerde rol alan oyuncular, reklam filmlerinde yada sinema filmlerinde rol alan oyuncu ve yardımcı oyuncular ajansların yönlendirmesi ile projelerle buluşmuşlardır. Cast ajans ünlüleri arasında oldukça yakından tanıdığınız isimler de vardır. Bağlı oldukları ajanslar vasıtası ile küçük rollerden başlayarak günümüzün reyting rekorları kıran dizilerinde önemli roller alacak kadar ilerlemişlerdir. Yetenek ve profesyonel iş birliği ile sektörde yer edinmek imkansız değildir. Cast ajanslarından çıkan başarılı oyuncular sizler gibi hayal ederek başlayıp, gösterdikleri çabalar ile geleceğin yıldız oyuncuları arasına girmeyi başarmışlardır. Gerçek başarı hikayelerinin olduğu ünlü isimler oyunculuğu gerçekten yürekten isteyerek ve sıfırdan başlayarak başarıya ulaşmışlardır. Oyuncu adaylarımızdan her zaman beklediğimiz disiplin ve çalışma azmi vardır. Yeteneklerinizin gelişmesi için ajansımızın prensipleri ile hareket ederek sizler de ileri de tanınmış iyi birer oyuncu olmayı başarabilirsiniz.