favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajans Kaydol

Artık bir oyuncu ya da manken olabilmek için bir şehirden ajansların bulunduğu başka bir şehre gelmeye hiç gerek kalmadı. İnternet denen bu zengin dünya içinde artık bir yerlere ulaşmak ya da kendini duyurmak her şeyden daha kolay bir hale geldi. Bu nedenden dolayı da oyuncu ya da manken olmak isteyen he kişi artık bir bilgisayar başında bu işi kolay bir şeklide halledebiliyor. Yani oyunculuk ajanslarının Cast ajans kaydol kısmına giriş yaparak önce bir başvuru dolduruyor ve daha sonra da yanına kendilerini en tarif eden birkaç fotoğrafını da ekleyerek bu ajans sitesine gönderiyor. Eğer gerçekten kişi oyunculuk için yaratılmış kadar yetenekli ise ve bir de üstün yakışıklı ya da güzel biri ise o zaman her şey arkasından su gibi gelir.

Ajans Siteleri Her şeyi kolaylaştırdı

Yani bir nevi artık internet ve oyuncu ajanslarının siteleri sayesinde bu kadar kolaydır. Cast ajans kaydol diyerek başlanan bu yolda kişi belki bir oyuncu belki de bir manken olarak kariyerine devam edebilir. Şu hiç unutulmamalı ki, mankenlik dene bu engin dünya da oldukça fazla iş olan ve nerdeyse birçok katalog mankenlerinin boş zaman bile bulamadığı bir alandır. Bu ister saç için ister ayakkabı için isterse de birçok farklı giyim için yılın dört mevsimi hiç durmadan katalog çekimleri yapılır.

Sayısız Marka İçin Katalog Çekimleri

Buna bir de marka olarak onlarca firma eklendiği zaman sektörün ne kadar büyük olduğu da bu noktada kolay bir şekilde anlaşılıyor. Bir diğer taraftan bu ajansların hem ücretli hem ücretsiz olanlarının da bulunduğu unutulmamalı. Ücretli olan oyunculuk ajansları için Cast ajans kaydol kısmından bir kayıt yaptırabilmek için öncelikle ajans tarafından belirlenen ücreti ödemek gerekiyor.

Daha sonra kişinin gönderdiği başvuru içindeki fotoğrafı ajansın sayfalarında boy gösterir. Ancak bir diğer taraftan ücretsiz ajanslar da vardır ki birçok oyuncu olmak için hevesli insanlar genel olarak bu ajansları kullanır. Başvuru yapmak için her hangi bir ücret alınmaz ve Cast ajans kaydol kısmından gönderilen fotoğrafları eğer beğenilirse ajansın sitesine konur.


Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%