Cast ajansları dizi, sinema filmi, reklam çekimleri, katalog çekimleri, mankenlik, fotomodellik, fuar ve stand hostesliği gibi pek çok alanda hizmet veren kuruluşlardır. Yapımcıların ve yönetmenlerin talep ettiği oyuncu ihtiyacına yanıt vererek sektöre hareket kazandıran ajansların rolü büyüktür. Deneyimli veya deneyimsiz her yaştan ve her özellikten oyuncu adayının bulunduğu cast kadroları projelerin için aranan oyuncu ihtiyacının karşılanmasında kolaylık sağlıyor. Yapımcılar ile oyuncular arasında köprü görevi gören ajansların görevi sadece oyuncu temini sağlamakla kalmıyor aynı zamanda oyuncu adaylarının kariyer planlarıyla ve eğitimleri ile de yakında ilgileniyorlar. Eğitimi kendi bünyelerinde vermeye başlayan ajanslar ise oyuncularına destek sağlıyor. Bizler de cast ajans Kadıköy merkez ofisimizde oyuncu adaylarımıza kapılarımızı açtık.


CAST AJANSINA BAŞVURU YAPAN OYUNCULAR


Ekranlarda izlediğimiz başarılı ve tanınmış oyuncularında bağlı oldukları ajanslar vardır. Oyuncular sektörde iş bulabilmek ve profesyonel bir destek alabilmek için cast ajanslarının kapısını çalıyor. Ajans olarak yeni yüzlerimi olduğu kadar sektörde başarı kazanmış, tanınmış ve usta oyuncularımızda yer alıyor. Oyuncu adaylarımızı eğitimlerine, deneyimlerine ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı değerlendirerek projelerin oyuncu seçmelerinde uygunluklarına göre yönlendirme sağlıyoruz. Merkezi İstanbul'da bulunan cast ajans Kadıköy ofisimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda gelişen teknoloji sayesinde web sitemiz üzerinden tüm Türkiye'den online olarak oyuncu başvurusu alıyoruz. Sizler de oyuncu olmak istiyorsanız ve yetenekleriniz güveniyorsanı cast ajans başvuru formu linkine giriş yaparak ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.


Cast ajanslarına başvuru yapan oyuncu adayları meslekte doğru adımlar ile ilerleyebilmek için bir nevi danışmanlık hizmeti de almış oluyorlar. Geliştirmesi gereken yönlerini veya hangi rollerde daha başarılı olabileceğini yada oyuncu seçmelerinde nasıl davranması gerektiğini bağlı bulunduğu ajansın deneyimli çalışanlarından öğreniyorlar. Eğitime ihtiyaç duyulan noktalarda yine cast ajans Kadıköy merkez ofisimizde bulunan eğitim bölümümüzde usta eğitmenlerimiz tarafından eğitim alabiliyorlar. Oyuncu adaylarımızın kariyer yollarında karşılaşabilecekleri her türlü engel ile nasıl mücadele etmeleri gerektiğini ve kendilerini hangi yönlerde geliştirmeleri gerektiğini öğretiyoruz. Oyuncularımızın başarısını paylaşarak ajans olarak onlarla gurur duyuyoruz. Sizlerde ajansımıza başvuruda bulunarak ailemize katılabilirsiniz.