• 0216 550 10 72
  • info@castistanbul.com

Cast Ajans İstanbul Başvuru

İstanbul' da oyuncu olmak isteyen adayların kayıtlı olduğu bir çok cast ajansı bulunuyor. Bunların içinden en doğru ve profesyonel çalışan ajansı bulmak çok önemlidir. Cast ajans istanbul başvuru koşulları arasında aynı şehirde ikamet etmek zorunluluğu yoktur. Farklı şehirlerde yaşayan ve oyuncu olmak isteyen adaylar, online başvuru yaparak kadroya dahil olabilme şansına sahiptir. Her aday için uygun projeler, ajanslar tarafından dikkatli çalışmalar sonucu ayrıştırılır ve adaya en uygun proje sunumları gerçekleştirilir. Genel olarak İstanbul'da yaşayan adayların şansı daha yüksektir mantığı yanlış bir yaklaşımdır. Çünkü oyuncu olmak isteyen adayın yer alacağı proje her şehirde gerçekleşebilir. Oyuncu, bu koşullarda özveri göstererek iş disiplini ile çalışırsa meslekte yükselebilir.


CAST AJANSLARININ ÇALIŞMA ALANLARI NELERDİR?


Cast ajansları, mankenlik, modellik, reklam, sinema ve dizi gibi endüstrilerde hizmet vermektedir. Mankenlik ajans kayıtları için belirli yaş ve fiziksel özellikler aranır. Ancak oyunculuk için daha geniş bir yelpaze söz konusudur. Her yaştan ve her özelliğe sahip birey oyunculuk başvurusu yapabilir. Çünkü dizi ve film sektörü çeşitli oyunculara ev sahipliği yapar. Son zamanlarda artan dizi projeleri cast ajanslarına olan ilgiyi de arttırmıştır. Cast ajans istanbul başvuru formları oyuncu adayları için başlangıç niteliği taşır. Artan dizi sektöründe rol almak istiyorsanız ajanslar İstanbul başvuru kısmından formumuzu doldurabilirsiniz. Ülkemizde kendini yetiştirmiş eğitimli oyunculara ihtiyaç her zaman vardır. Ajans olarak oyuncu kadrolarımızın geniş yelpazesi, yapım şirketleri ile olan çalışmalarımıza büyük ölçüde destek sağlamaktadır. İstanbul'da yer alan ajansımızın kapıları tüm yetenekli oyuncu adaylarına açıktır.


Yapım firmalarının talepleri doğrultusunda, oyuncu ihtiyacı ajansımızın uzman cast direktörleri tarafından ciddi çalışmalar sonucunda karşılanıyor. Bu işe verilen önem projenin devamlılığı açısından çok önemlidir. Bir kaç bölüm sonrasında yayından kalkan dizilerde ne yazık ki mevcut. Oyuncu seçmeleri, projenin devamlılığı açısından önemli bi yere sahiptir. Genellikle yapımcı ve yönetmenin baş rol için tanınmış kişiler seçmesinin nedeni de budur. Cast ajans İstanbul başvuru talebi yapmadan önce bu işi gerçekten yapmak isteyip istemediğinize karar verin. Sektörde oyunculuk mesleği gerçekten çaba isteyen bir meslektir. Dizi setlerinde kendinizi görmek ve kariyer edinmek için tek başına yeteneğiniz yeterli değildir. Göstereceğiniz çaba ile gelişiminize katacağınız deneyim, ilerlemenize katkıda bulunacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%