favicon

Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Beyaz eşya devinin yeni reklam filmi için hazırlıklar başladı. Reklam filminin cast çalışmalarına ajansımız tarafından destek verilecek olup, yeni yüzler arayışımız başlamıştır. 45 ile 55 yaşları arasında, oyunculuk yeteneğine sahip kadın oyuncular arıyoruz. Projenin oyuncu seçmeleri için siz de şansınızı denemek istemez misiniz? Ünlü bir markanın reklam filminde rol almak için ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru formu için Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacak olan Çamaşır makinesi reklam filmi için ön elemeler online başvurular arasından yapılacaktır. Fotoğraflı başvurular projeden sorumlu ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Reklam filmi oyunculuğu için Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından ilanımıza başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı acil olarak bekliyoruz.


Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.

Döner
Döner Reklam Filmi

Çekimlerine yeni başlayacağımız döner reklamı için yeni yüzler oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.